Eric Bischoff wyjaśnia, dlaczego Mandy Rose nie dołączyła do AEW

Eric Bischoff wyjaśnia, dlaczego Mandy Rose nie dołączyła do AEW

Mandy Rose może nią nie być Mistrzyni kobiet NXT Albo nie pracuje już dla WWE, ale w niektórych kręgach wciąż mówi się o niej w świecie wrestlingu. Chociaż została niedawno zwolniona, wszystkie znaki wskazują na Rose Dobre wyniki finansowe Dzięki jej postowi na FanTime. Nie tylko to, ale narzekanie trwa, że ​​zawsze może skończyć gdzie indziej, Jak AEW. Jednak Eric Bischoff odradza to z jednego bardzo konkretnego powodu.

„Powiedziałbym Mandy – o czym ty mówisz, chodząc do AEW?” Powiedział, że pewnego dnia zobaczy „83 tygodnie z Christy Olson” . „Zarabiasz o 45 minut więcej tygodniowo, niż mógłbyś zarobić w ciągu najbliższych dwóch lat w AEW. Dlaczego miałbyś to robić?”

Bischoff był krytyczny wobec AEW w przeszłości. Uważa, że ​​dla Rose będzie to krok w dół.

„To było na szczycie góry” – kontynuował.

Bischoff może nie do końca rozumieć swoją fascynację FanTime i podobnymi stronami, ale jest ostatnią osobą, która stanie na drodze Rose.

Kontynuował: „Jeśli zamierza pójść drogą OnlyFans lub czymś innym, nie mam na to wpływu”.

Jeśli chodzi o te spoty i często cytowaną „klauzulę moralności” w kontraktach – zwłaszcza w odniesieniu do WWE – Bischoff uważa, że ​​język wokół nich jest prawdopodobnie zbyt niejasny.

„Nie osądzam, wiesz? Jeśli kobiety lub mężczyźni zdecydują, że chcą się zaangażować, nie obchodzi mnie to, o ile nikogo to nie krzywdzi i robią to z własnej woli. Nie rozumiem. konflikt.”

Jeśli użyjesz któregoś z cytatów w tym artykule, przekaż tag h/t „83 Weeks with Christy Olson” firmie Wrestling Inc. do kopiowania.

READ  Ned Petty, aktor charakterystyczny najbardziej znany ze swoich ról w Deliverance and Network, zmarł w wieku 83 lat

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *