Endgame Retcon autorstwa pisarza MCU

Pani Marvell Jest to celebracja wszystkiego, co Marvel, ponieważ przedstawia widzom Kamalę Khan, muzułmańską nastolatkę, która jest tak samo wielką fanką Avengersów jak reszta z nas. Premiera Disney+ zabrała małą bohaterkę Iman Fellaini na AvengerCon i Podaj odniesienia do 28 bohaterów i złoczyńców MCU jednocześnie zawierając dziwnie szczegółowy opis Avengers: Koniec gryOstateczna bitwa.

Ponieważ walka Avengers o Ziemię z Thanosem była poza zasięgiem opinii publicznej, pisarze zawsze mieli trudne zadanie pokazania, w jaki sposób świat był świadomy tego, co się wydarzyło. Te same pytania zadano wcześniej w WandaVision Kiedy Jimmy Woo wskazał kapitanowi Marvelowi, że zniszczył flotę Thanosa.

podziwiać

Na szczęście, Pani Marvell Wyjaśnij, że ta wiedza pochodzi z Big Me Little Me: Wywiad ze Scottem Lang – Mistrz Paul Rudd pojawił się w podkaście we wszechświecie. Ale jak się teraz okazuje, twórcy serialu pierwotnie mieli inny pomysł na wyjaśnienie, skąd świat tak wiele wie.

Producentka Ms. Marvel przedstawia Avengers Retcon

Podczas ostatniego wywiadu z zawinąćA Pani Marvell Producent wykonawczy Bisha K. Ali o swoim pierwotnym planie dotyczącym tego, jak Kamala Khan będzie postrzegać swoje wydarzenia Avengers: Koniec gryOstateczna bitwa.

Portale Avengers Endgame
podziwiać

Pierwsza wystawa to potwierdziła człowiek MrówkaScott Lang pojawił się w podkaście, który zawierał opis wydarzeń z walki. Ale Ali został pierwotnie poproszony o udział w spotkaniu z prezesem Marvel Studios, Kevinem Feige Drony i transmisja na żywo z bitwy koniec gry Pomysł szybko odrzucony:

„W pewnym momencie, na przykład na początku, zanim w pewnym sensie powiększyliśmy zespół kreatywny, pomyślałem:„ Kevin, a co by było, gdyby były jak drony i transmisja na żywo z bitwy końcowej? Na przykład, nie było ani jednego streamera Twitcha o ostatecznej bitwie w Endgame? Żartujemy? Myślę, że w tym momencie straciłem rozum, spróbuj rozwiązać tę zagadkę. Więc to była naprawdę duża, iteracyjna podróż. I to było coś tak. Zmienia się i przesuwa przez cały czas. Myślę, że to musiał być Sana [Amanat, co-creator of the 'Ms. Marvel’ [comics] Plac zabaw na końcu. A może – nie mam pojęcia, skąd wziął się ten pomysł. Ale kiedy połączyliśmy to ze scenariuszem, myślę, że był idealny. Była wyjątkowa”.

Producent wykonawczy podzielił się dalej, jak działa zespół „Milion strzałów” Aby spróbować zobaczyć, jak Kamala i reszta świata postrzega te wydarzenia:

„Będę szczery, nigdy nie dostanę uznania tam, gdzie nie było to należne, to nie był mój pomysł. To było coś, przez co przeszliśmy przez milion rund, na przykład, jak to się dzieje? [Kamala] Wiesz o rzeczach? Czy to dlatego, że wszyscy publikują treści w mediach społecznościowych? „

Scott Lang: Wirusowa sensacja Internetu

Pojęcie Avengers: Koniec gryOstateczna walka transmitowana na żywo na cały świat wydaje się nieco bezsensowna z wielu powodów.

READ  Greenlight Netflix sequel The Old Guard z Charlize Theron

W czasie bitwy miliardy ludzi właśnie wróciły do ​​życia, a planeta była w nieładzie i trudno sobie wyobrazić, by ktokolwiek miał czas na przygotowanie dronów i sprzętu do transmisji na żywo. Atak Thanosa na kompleks Avengers był dla wszystkich zaskoczeniem i można sobie wyobrazić, że lokalizacja bazy zaawansowanej technologicznie również jest tajemnicą.

Wyjaśnienie podane w Pani Marvell To, w jaki sposób świat dowiaduje się o pewnych wydarzeniach w Bitwie o Ziemię, jest o wiele bardziej logiczne i zabawne. człowiek MrówkaScott Lang jest jednym z najzabawniejszych i najzwyklejszych bohaterów w MCUwięc łatwo sobie wyobrazić, że chce pokazać światu swoje heroiczne przygody w podcastie.

albo nie, Big Me Little Me: Wywiad ze Scottem Lang może w tym grać Ant-Man i Osa: Quantumania W pewnym sensie wielu fanów chciało zobaczyć, jak to się urzeczywistnia. Zaimprowizowany wywiad z Paulem Ruddem może stanowić zabawną specjalną ofertę Disney+ promującą trylogię przed jej wydaniem w przyszłym roku.

Sytuacje takie jak ta wyjaśniają, dlaczego Marvel Studios szefuje Kevinowi Feige, rola Kevina Feige w MCU jest tak ważna. Jego zaangażowanie i nadzór nad każdym projektem sprawia, że ​​każdy projekt MCU może być połączony tak, jak jest. Pomysł dronów latających wokół Avengers podczas walki o planetę i Tony Stark wziął ostatni oddech Nieco wnosi bardzo mało światła do tej niesamowicie napiętej sekwencji.

Pani Marvell Niewątpliwie zrobisz wiele odniesień do Avengers: Koniec gry I reszta MCU, gdy premiera pierwszej części w środę, 15 czerwca, wyłącznie na Disney+.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top