Elon Musk udostępnia aktualizacje FSD Beta 10.13

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, podzielił się nowymi informacjami na temat najnowszej wersji Full Self-Driving Beta 10.13 Tesli. odpowiedzi na Właściciele Tesli od Johna Stringera w Dolinie Krzemowej Kto zapytał, czy jest data premiery wersji FSD Beta 10.13.

Elona Muska odpowiedział Może w ten weekend. Dodał, że zespół ciężko na to pracuje. Następnie John zapytał Elona, ​​jak się czuje w związku z aktualizacją.

„To powinna być ogromna poprawa w zakresie skomplikowanych skrętów w lewo”.

Tesla zaczęła wewnętrznie wprowadzać FSD Beta 10.13 na początku tego miesiąca

Na początku tego miesiąca Tesla zaczął wprowadzać FSD Beta 10.13, a informacje o wydaniu wskazywały na niezabezpieczony skręt w lewo dla beta testera Chucka Cooka. Inne ulepszenia dotyczyły fałszywych alarmów i fałszywych spowolnień wokół ścieżek.

Aby zobaczyć pełną listę ulepszeń, dotknij tutaj.

FSD jest na dobrej drodze do premiery na dużą skalę w Ameryce Północnej do końca tego roku

przez Tesla Zadzwoń do zarobków W zeszłym tygodniu Elon Musk powiedział, że FSD jest na dobrej drodze do udostępnienia go wszystkim klientom Tesli w Ameryce Północnej przed końcem tego roku.

„FSD Beta jest na dobrej drodze do udostępnienia go wszystkim klientom w Ameryce Północnej przed końcem tego roku. Mamy nadzieję, że jeśli uzyskamy zgodę organu regulacyjnego, wydamy go w Europie i niektórych innych częściach świata.”

Zapytany przez Elona, ​​jak się czuje w związku z tym, jak idzie FSD i czy odejście Andreja Karpathy’ego przyniosło jakiś efekt, Elon powiedział, że Tesla ma zespół około 120 osób w swoim pakiecie oprogramowania AI, którzy są bardzo utalentowani.

Powiedział też, że Andrei sam napisał cały kod, więc wszystko musiało się całkowicie zatrzymać. Mimo to Elon jest przekonany, że Tesla rozwiąże problem FSD w tym roku.

READ  Więcej przypadków salmonelli w zachodniej Kanadzie jest powiązanych z marką mrożonych ziaren kukurydzy

„Mamy zespół około 120 osób w naszym pakiecie oprogramowania AI i są bardzo utalentowani. Myślę, że będziemy mieć – jestem całkiem pewien, że rozwiążemy w pełni autonomiczną jazdę i nadal wygląda na to, że w tym roku.”

Elon Musk udostępnia aktualizacje FSD Beta 10.13


Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top