Elon Musk chce wprowadzić „Payless Video” na Twitterze

Po przejęciu opłata weryfikacyjna w wysokości 8 USD na Twitterze nie jest jedynym nowym planem zarabiania na horyzoncie, z doniesieniami, że nowy właściciel, Elon Musk, może wkrótce dodać funkcję „wideo płatne”.

według Washington PostFunkcja płatnego wideo pozwala twórcom pobierać opłaty za swoje treści, a Twitter otrzymuje część opłaty. Wewnętrzne e-maile przesłane do Washington Post również wskazują na obawy związane z zgodnością z prawem, a zespół ds. Zaufania produktów Twittera określił ryzyko jako „wysokie”.

Oś czasu aplikacji Twitter nie daje zespołom wewnętrznym dużo czasu na sprawdzenie zgodności, a na ocenę ryzyka mają tylko trzy dni. Opcje zarabiania obejmują wstępnie ustawione kwoty, z opcjami 1 USD, 2 USD, 5 USD i 10 USD, aby odsłonić film. Użytkownicy nadal mogą wchodzić w interakcję z treścią przez polubienie lub ponowne tweetowanie, ale film wygląda na niewyraźny, dopóki nie zostanie opłacony.

Raport nie był w stanie potwierdzić, czy funkcja paywall była projektem uruchomionym przed, czy po tym, jak Musk kupił dla niego Twittera. 44 miliardy dolarów w zeszłym tygodniuAle Musk nie wstydził się odwracać sytuacji. Oprócz tych planów dotyczących opłat weryfikacyjnych, platforma może: Oczyścićktóry już jest Dyrektorzy generalni zwolnieni.

Na rzeczywistej platformie Musk nadal bronił swoich planów monetyzacji, mówiąc, że opcja weryfikacji „da także Twitterowi strumień przychodów, aby nagradzać twórców”.

Twitter ma już kilka opcji zarabiania na obecności twórcy w Internecie, w tym Tip Jar i Super Follow. The super obserwuj Ta funkcja jest płatna jako miesięczna opłata, a twórca zapewnia „dodatkowy poziom dostępu i dodatkowej zawartości”. Odmiana w tym miejscu umieszcza niewyraźne filmy na osi czasu użytkownika i prosi o obejrzenie jednorazowej transakcji.

READ  Wściekłość fast foodów: mężczyzna aresztowany po przewróceniu Richmond McDonald's

Andrea Sherwin jest niezależnym współpracownikiem IGN zajmującym się grami i rozrywką. Nosiła wiele czapek podczas swojej siedmioletniej kariery w branży gier, z niewielkimi smugami w Fanbyte, USA Today’s FTW, TheGamer, VG247 i witrynie RPG. Znajdź ją na Twitterze (Umieść tweeta) lub podcast Materia Possessions, który mówi o FFXIV, grach RPG i dowolnej serii zawierającej gigantyczne roboty.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top