Ellie Kemper przeprasza za udział w kontrowersyjnym konkursie piękności jako nastolatka

Aktorka Ellie Kemper Przeprasza za udział w balu debiutantów jako nastolatka, która została ostatnio skrytykowana za kontrowersyjną historię organizacji.

Kimber została koronowana na „Królową Miłości i Piękna” w” Zawoalowany prorok balu w 1999 roku. Organizacja ma siedzibę w Missouri i została założona przez byłych oficerów Konfederacji w 1878 roku.

Kimber odniosła się do kontrowersji w poście na Instagramie w poniedziałek.

„Kiedy miałam 19 lat, postanowiłam wziąć udział w piłce nożnej juniorów w moim rodzinnym mieście” – zaczęła. “Stoletnia organizacja, która była gospodarzem balu juniorów, miała niewątpliwie rasistowską, seksistowską i elitarną przeszłość. Nie znałem wtedy historii, ale ignorancja nie jest wymówką. Byłem wystarczająco dorosły, aby się kształcić, zanim się zaangażowałem. Ja kategorycznie potępiłem i potępiłem, że odrzucam białą supremację. „Jednocześnie przyznaję, że ze względu na moją rasę i przywileje jestem beneficjentem systemu, który reguluje nierówną sprawiedliwość i nierówne nagrody”.

Kemper dodał: „Głęboko wierzę w wartości dobroci, uczciwości i integracji. Staram się żyć zgodnie z tymi wartościami. Jeśli moje doświadczenie wskazuje, że organizacje i instytucje z przeszłością, które nie spełniają tych przekonań, powinny być pociągnięty do odpowiedzialności, to muszę spojrzeć na to doświadczenie z pozytywnej perspektywy.” “.

Ta sama organizacja wydała w zeszłym tygodniu własne oświadczenie, w którym stwierdzono: „Nasza organizacja wierzy i promuje integrację, różnorodność i równość w tym regionie. Całkowicie odrzucamy rasizm i nigdy nie byliśmy związani ani związani z żadną organizacją, która wierzy w te przekonania ”.

READ  Canadian Awards Show honorowanie czarnych talentów w CBC

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top