„Elden Ring” został ukończony w mniej niż 7 minut, bez pokonania bossa

Podczas gdy ja i normalni gracze, tacy jak ty, spędzaliśmy wiele godzin walcząc z Radanem elden pierścieńYouTuber o imieniu Distortion2 ukończył całą grę w mniej niż 7 minut! A najlepsze jest to, że zrobił to bez uderzania szefa!

RPG akcji z otwartym światem firmy Software zebrało entuzjastyczne recenzje zarówno od fanów, jak i krytyków. 2 tygodnie temu zostało zgłoszone elden pierścień Do tej pory sprzedał się w 12 milionach egzemplarzy, co czyni go najszybciej sprzedającym się tytułem dewelopera.

Pomimo trudności gry, kontynuuje trend od premiery pod koniec lutego. Na popularności zyskuje również szybka społeczność internetowa, która szuka różnych usterek, aby zobaczyć napisy końcowe w rekordowym czasie.

Podczas gdy wielu zdołało skrócić czas do półtorej godziny i więcej, Distortion2 zdołało skrócić swój osobisty rekord 8 minut 56 sekund o pełne dwie minuty. Zrobił to, polegając głównie na „usterce zip”, która zasadniczo pozwala graczom teleportować się przez różne części mapy.

Aby nadać kontekst, Distortion2 ustanowił rekord w „Wyścigu nieograniczonej prędkości, tj. % klasy”, co w zasadzie pozwala na pokonanie gry przez wszelkie błędy lub luki. Jednak niektóre techniki pokazane na filmie są niezwykle trudne do wdrożenia i wymagają wielu godzin praktyki.

Poza klasą nieograniczonego sprintu, gracze wypróbowali również kilka różnych rodzajów instrukcji. Na przykład YouTuber o imieniu ONGBAL pokonał bossów gry na poziomie 1, nie otrzymując żadnych ciosów. Och, czy wspominaliśmy, że zrobił to bez żadnej zbroi, a nawet ubrania?

READ  Zwiastun pokazów turniejów tenisowych Matchpoint wiosną 2022 r.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top