„Elden Ring” ma teraz stronę Steam i kilka nowych szczegółów dotyczących gry

Z oprogramowania i Bandai Namco W końcu został wydany elden pierścień królowa para strona.

ten Steam . strona W trosce o długo wyczekiwaną akcję, wczoraj (6 sierpnia) dodano grę RPG, co oznacza, że ​​fani mogą wreszcie umieścić listę życzeń gry w cyfrowym sklepie.

Zwykle nadchodzące gry uruchamiają stronę Steam wraz z pierwszym ogłoszeniem, więc jest to późny, ale mimo to mile widziany ruch ze strony wydawcy.

Dla fanów niecierpliwie czekających na każdy kęs elden pierścień Nowości, strona dodaje również kilka dodatkowych szczegółów, a także galerię wcześniej opublikowanych zrzutów ekranu.

Zawiera również następujące cztery krótkie punkty dotyczące tego, czego mogą oczekiwać gracze. Jako rozwój otwartego świata w formule Souls, elden pierścień Będzie zawierał „ogromny świat, w którym otwarte pola z różnymi sytuacjami i ogromne lochy o skomplikowanych i trójwymiarowych projektach są płynnie połączone”.

Powtarza, że ​​obejmowałyby one „przytłaczające zagrożenia”, które prowadziłyby do „wysokiego poczucia spełnienia”, podkreślając reputację FromSoftware w zakresie wymagających gier. Dyrektor Hidetaka Miyazaki potwierdził wcześniej, że mecz Będziesz miał „łatwiejszy do opanowania” poziom trudności W porównaniu do poprzednich tytułów.

Grając jako Zdeformowany, gracze będą mogli również stworzyć własną postać, całkowicie dostosowując jej wygląd, z możliwością „swobodnego łączenia broni, zbroi i zaklęć, które nosisz”. Zdolność do zwiększania statystyk, takich jak siła lub magia, zgodnie z twoim stylem gry, jest również podobna do metody Złe duchy Seria pracowała pod względem postępu.

Pierścień Eldenów. Źródło: FromSoftware

Fani oczekujący na opowiadanie krypto-środowiskowe, z którego słynie FromSoftware, mogą również spodziewać się „wielowarstwowej historii opowiedzianej w częściach”. Obejmuje to również budowanie świata stworzone przez fikcyjnego autora George’a R.R. Martina, który twierdził skończył swoją pracę elden pierścień “Lata temu”.

Podkreśla również tryb wieloosobowy online, „gdzie możesz łączyć się bezpośrednio z innymi graczami i podróżować razem”, a także „unikalny asynchroniczny element sieciowy, który pozwala poczuć obecność innych”, z których oba brzmią tak, jakby pamiętali przywołanie kooperacyjne. i duchy graczy widziane w tytułach FromSoftware.

READ  Haker znalazł sposób na nielimitowane pieniądze na Steam

Być może jeszcze dziwniejsze jest to, że pod „tagami zdefiniowanymi przez użytkownika” elden pierścieńStrona Steam jest obecnie oznaczona jako „zwykła” i „symulator randkowy”.

elden pierścień wersje w komputeri Play Station, I X-Box 20 stycznia 2022 r.

w innym miejscu, Martwe zło: Gra spóźnił się Do lutego 2022

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top