Ekskluzywne filmy HBO Max usunięte z serwisu streamingowego

Coś się dzieje w Discovery Warner Bros. Chociaż najważniejszą historią było półki Z Dziewczyna nietoperzWydaje się, że firma po cichu usunęła filmy z HBO Max.

według różnorodny, kilka filmów Warner Bros. zostało usuniętych. Z HBO Max z ostatnich kilku tygodni. Obejmuje to remake Roberta Zemeckisa czarownice z udziałem Anne Hathaway, Octavii Spencer, Stanleya Tucci, Chrisa Rocka; Komedia Setha Rogena Amerykańska marynata; Dramat Anioł Manuel Soto Królowie Magicznego Miasta; komedia melissa mccarthy Super inteligencja; Komedia napad Doug Lyman Zamek z udziałem Anne Hathaway i Chiwetel Ejiofor; i sci-fi rom-com strzały księżyca W rolach głównych Lana Condor i Cole Sprouse. Każdy film został oznaczony jako HBO Max Original, ale ich usunięcie wydaje się być częścią próby obniżenia kosztów. Variety poinformowało również, że ponowne uruchomienie plików Domówka Który miał premierę w zeszłym tygodniu został całkowicie pominięty w harmonogramie wydań. Jutro firma ogłosi wyniki za II kwartał 2022 r., więc dowiemy się więcej o tym, co dzieje się z HBO Max.

The Dziewczyna nietoperz film też Scoop: Wakacyjne polowanieNa półkach Warner Bros. Discovery, aby mogli używać go jako pliku odpisać podatki. Firma chce pozbyć się zadłużenia po ostatniej fuzji i ma szansę odzyskać część kosztów, jeśli wtyczka zostanie wyciągnięta. Dziewczyna nietoperz. Dzięki temu nigdy nie będą w stanie generować dochodu Dziewczyna nietoperz, co oznacza, że ​​drugie studio nie może go kupić. Wiadomość przyszła naturalnie jako specjalność rozczarowanie Dla mnie Dziewczyna nietoperz Dyrektorzy, Adel Al-Arabi i Bilal Falah. Duet opublikował oświadczenie na Instagramie, mówiąc:Smutny i zszokowany wiadomościami„I”Nadal nie mogę w to uwierzyć.Kontynuowali „Marzeniem była praca z tak wspaniałymi aktorami, jak Michael Keaton, JK Simmons, Brendan Fraser, Jacob Scipio, Cory Johnson, Rebecca Front, a zwłaszcza ze wspaniałą Leslie Grace, która grała Batgirl z tak wielką pasją, poświęceniem i ludzkością.Nie wyobrażam sobie, aby cała ta redukcja kosztów pomogła studiu twórczo, ale zobaczymy, jak to zrobi.

READ  21 inteligentnych planistów podróży

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top