Edge został zauważony podczas spotkania z byłym tag teamem WWE

Wielokrotny mistrz świata, Edge, nawiązał kilka bliskich relacji w trakcie swojej zawodowej kariery wrestlingowej, a teraz wygląda na to, że zbudował związek z Były członek tag teamu WWE, który pomagał Jinderowi Mahalowi Podczas jego panowania jako WWE Champion w 2017. WWE Hall of Famer został ostatnio przedstawiony razem z innymi kanadyjskimi zapaśnikami Gurvinderem „Gurv” Sihrą i Harvinderem „Harv” Sihrą z The Bollywood Boyz, którzy podczas swojej kariery w WWE byli lepiej znani jako Sunil i Samila Singha.

Bracia w prawdziwym życiu Wrzuć zdjęcie za pomocą Edge’a w mediach społecznościowych, z podpisem „Tylko 3 Kanadyjczyków mówi o hokeju”. Wydaje się, że trio jest związane z przeżuwaniem najnowszego wydarzenia National Hockey League (NHL) z udziałem Vancouver Canucks i Toronto Maple Leafs. Gurv i Harv dodali kolejny post dwie godziny później, pisząc: „Osobiście cenimy i doceniamy przyjaźń / przewodnictwo Adama. Zdobyliśmy dziś całą motywację, aby utrzymać marzenie przy życiu”.

„R Superstar” i The Bollywood Boyz nigdy nie spotkali się na ringu WWE – do tego czasu Edge wrócił z emerytury Wracając do kwadratowego koła podczas męskiego meczu Royal Rumble w 2020 roku, bracia zostali już porwani z głównego miejsca i sceny wydarzenia, biorąc udział w programie „205 Live” i WWE 24/7 Championship. Duet został zwolniony z kontraktów z WWE w czerwcu 2021 roku Od tamtej pory walczą na niezależnej scenie, chociaż zadebiutowali w AEW w jednym z odcinków „AEW Dark: Elevation”, kiedy amerykańska promocja udała się do Toronto w październiku. Bollywood Boys powrócili do „Elevation” w zeszłą środę wieczorem przed „AEW Dynamite” w meczu, który zostanie wyemitowany w tym tygodniu, z Mikiem Bennettem i Mattem Tavenem z Królestwa.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top