Ed Sheeran podsumowuje obchody Jubileuszu Królowej wzruszającą piosenką

Brytyjski muzyk Ed Sheeran pozostawił królewskich fanów we łzach swoją emocjonalną piosenką dla królowej ostatniego dnia obchodów jubileuszu.

31-letnia gwiazda muzyki pop zaśpiewała emocjonujące wykonanie swojego hitu Perfect na zakończenie Platynowego Jubileuszu Korowód, który dławił serca tłumu i członków rodziny królewskiej, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.

Odtworzono montaż wideo z najdłużej panującej monarchii królowej, gdy Sheeran śpiewa romantyczną balladę grając na gitarze.

Wzruszająca piosenka została wybrana jako hołd dla 96-letniej Queen i jej zmarłego męża, księcia Filipa, którzy pojawili się w nostalgicznym teledysku.

Przemawiając przed swoim występem w BBC, piosenkarz powiedział Anicie Rani: „Dla mnie to trochę jak pełne koło, nostalgiczny moment, ponieważ to wydarzenie, które wziąłem na gitarę 20 lat temu po tym, jak zobaczyłem Erica Claptona grającego na scenie. 10 lat temu na Diamentowy Jubileusz. Fajnie jest tu wrócić, jest po prostu wspaniała atmosfera.”

Gwiazda dodała, że ​​powrót do platynowych uroczystości był momentem „surrealistycznym” i „uszczypnij się”.

Po występie Sheeran królowa pojawiła się na krótko na balkonie Pałacu Buckingham, aby zakończyć jej czterodniowe obchody platyny.

READ  Wirus koronowy: co dzieje się w Kanadzie i na całym świecie w niedzielę

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top