Dziki trener nazywa grę Ryana Hartmana „wyjątkowo głupią”

Dziki trener nazywa grę Ryana Hartmana „wyjątkowo głupią”
Ryana Hartmana przyłączać Dzikie Minnesoty Krytycznie ocenił swoją grę we wtorkowej porażce. Jego trener się zgodził. (Zdjęcie autorstwa Davida Birdinga/Getty Images)

Nieczęsto zdarza się, aby trener całkowicie zgadzał się z zawodnikiem, który bierze odpowiedzialność za porażkę drużyny, ale tak było we wtorek z trenerem Minnesoty Wild Deanem Evasonem i weteranem napastnikiem Ryanem Hartmanem.

Hartmann miał złą noc, gdy zespół walczył przegrana 4-2 do Lightning w Tampie, dzięki czemu jego drużyna nie zdobyła punktu w trzech meczach z rzędu.

Wild i Lightning walczyli w szybkiej akcji z wynikiem remisowym pod koniec regulaminowego czasu gry. Ale mając nieco ponad pięć minut przed końcem, Hartmann znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Gdy Błyskawica szarżowała w strefę ofensywną, krążek przeleciał przez wielu graczy, kończąc na patyku Stefana Stamkosa, który pod wpływem impulsu wrzucił do sieci. Skończyło się na tym, że odbił się od klatki piersiowej Hartmanna i wpadł do siatki Minnesoty.

I na tym się nie skończyło. Czterdzieści sekund później Hartmann znalazł się w polu karnym po łączeniu wezwania, dając Lightningowi mocną grę przez dwie z ostatnich pięciu minut, poważnie szkodząc szansom Wilda na wymuszenie dogrywki.

Po meczu Hartman czuł się winny przegranej.

„Czułem, że zawiodłem swój zespół” – powiedział Powiedział. „Jestem odpowiedzialny za niektóre rzeczy, które się wydarzyły. To wyraźnie nie jest dobre uczucie. „

Evason, który zwykle wybacza, jeśli członek zespołu popełni błąd, w końcu zgadza się z uczuciami Hartmanna i wzywa go do niepowodzeń, które go spotkały.

„Musi być dla siebie surowy” – powiedział Evason Powiedział. „To głupie. Bardzo głupie.”

Evason ostatnio przestał go brać. W ciągu dwóch porażek przed wtorkiem trener Healthily podrapał kluczowego obrońcę Matta Dumbaa po kilku słabych występach. A teraz może flirtować z pomysłem wysłania Hartmannowi listu.

READ  Canucks znów pojawi się w swojej koszulce skateboardowej we wtorek wieczorem

Z powodu tego odcinka strat iz Lawina w Kolorado Po pięciu meczach, niegdyś wygodny Wild, po raz pierwszy od miesięcy wycofał się z miejsca w play-off.

Więcej z Yahoo Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *