Dziki trener nazywa grę Ryana Hartmana „wyjątkowo głupią”

Ryana Hartmana przyłączać Dzikie Minnesoty Krytycznie ocenił swoją grę we wtorkowej porażce. Jego trener się zgodził. (Zdjęcie autorstwa Davida Birdinga/Getty Images)

Nieczęsto zdarza się, aby trener całkowicie zgadzał się z zawodnikiem, który bierze odpowiedzialność za porażkę drużyny, ale tak było we wtorek z trenerem Minnesoty Wild Deanem Evasonem i weteranem napastnikiem Ryanem Hartmanem.

Hartmann miał złą noc, gdy zespół walczył przegrana 4-2 do Lightning w Tampie, dzięki czemu jego drużyna nie zdobyła punktu w trzech meczach z rzędu.

Wild i Lightning walczyli w szybkiej akcji z wynikiem remisowym pod koniec regulaminowego czasu gry. Ale mając nieco ponad pięć minut przed końcem, Hartmann znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Gdy Błyskawica szarżowała w strefę ofensywną, krążek przeleciał przez wielu graczy, kończąc na patyku Stefana Stamkosa, który pod wpływem impulsu wrzucił do sieci. Skończyło się na tym, że odbił się od klatki piersiowej Hartmanna i wpadł do siatki Minnesoty.

I na tym się nie skończyło. Czterdzieści sekund później Hartmann znalazł się w polu karnym po łączeniu wezwania, dając Lightningowi mocną grę przez dwie z ostatnich pięciu minut, poważnie szkodząc szansom Wilda na wymuszenie dogrywki.

Po meczu Hartman czuł się winny przegranej.

„Czułem, że zawiodłem swój zespół” – powiedział Powiedział. „Jestem odpowiedzialny za niektóre rzeczy, które się wydarzyły. To wyraźnie nie jest dobre uczucie. „

Evason, który zwykle wybacza, jeśli członek zespołu popełni błąd, w końcu zgadza się z uczuciami Hartmanna i wzywa go do niepowodzeń, które go spotkały.

„Musi być dla siebie surowy” – powiedział Evason Powiedział. „To głupie. Bardzo głupie.”

Evason ostatnio przestał go brać. W ciągu dwóch porażek przed wtorkiem trener Healthily podrapał kluczowego obrońcę Matta Dumbaa po kilku słabych występach. A teraz może flirtować z pomysłem wysłania Hartmannowi listu.

READ  Carlos Correa opowiada o trzymaniu bliźniąt i możliwości wycofania się

Z powodu tego odcinka strat iz Lawina w Kolorado Po pięciu meczach, niegdyś wygodny Wild, po raz pierwszy od miesięcy wycofał się z miejsca w play-off.

Więcej z Yahoo Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top