Dziesiątki pasażerów promów BC Ferries pojawiają się na rejsach, które nigdy wcześniej nie istniały

TSAWWASSEN (Aktualności 1130) – Wyobraź sobie, że pojawiłeś się w BC Ferries w pracowity weekend tylko po to, by odkryć, że rejs, który zarezerwowałeś, nie był tam w pierwszej kolejności.

Z tym właśnie zmaga się wielu pasażerów w ten weekend po tym, jak dowiedzieli się, że ich lot z Salt Spring Island nie był w rzeczywistości oferowany przez BC Ferries.

BC Ferries twierdzi, że rejs został „niepoprawnie wygenerowany w naszym systemie dla harmonogramu poniedziałkowych wakacji” i przeprasza wszystkich klientów, których to dotyczyło.

Savinay jest jedną z tych osób, których dotknęło zaginione żeglarstwo.

“Dali nam bilet wyrównawczy do Schwartz Bay i musieliśmy czekać około godziny na terminalu promowym. Następnie w Swartz Bay było kolejne półtorej godziny opóźnienia dla Fulford” – wyjaśnia. „Bardzo długa historia, dotarliśmy do naszego ostatecznego celu, ale w tym czasie musieliśmy stracić około trzech do czterech godzin”.

Powiązane artykuły: Pasażerowie na promie w Kolumbii Brytyjskiej czekają godzinami na wejście na pokład podczas długiego, pracowitego weekendu.

Savinai mówi NEWS 1130, że promy BC Ferries mogły znaleźć „doskonały sposób” podróżowania; Czuje się jednak szczęśliwy, że dotarł do celu.

„Im więcej dowiedzieliby się o tym nieporozumieniu, tym lepiej zadzwoniliby do nas poprzedniego wieczoru lub odpowiednio, żebyśmy ustalili nasze plany na ten dzień” – mówi. – Nie sądzę, żeby po prostu wiedzieli lub mieli objawienie rano. Powinni byli wiedzieć o tej rezerwacji od jakiegoś czasu.

Zakłada, że ​​BC Ferry mógł nie docenić, jak zatłoczony będzie poniedziałek podczas długiego weekendu.

Niektórzy transmitowali swoją frustrację w Internecie.

Jeden z użytkowników Twittera, Northern Cyn, napisał na Twitterze: „Jesteś całkowicie odpowiedzialny za sabotowanie planów podróży 60 samochodów (+pasażerów!) wyjeżdżających dzisiaj z Pender”.

Jedna z osób na Twitterze, Robert Higdon, mówi, że tłum był „wściekły”.

READ  Okanagan może pochwalić się 10 ze 100 najlepszych restauracji patio w Kanadzie - Kelowna News

“Zrób to dobrze!”

BC Ferries oferują pełny zwrot kosztów i wymagają od pasażerów skorzystania z różnych rejsów żeglarskich.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top