Dzbanek George’a Masona Sang Ho Paika umiera po komplikacjach po operacji Tommy’ego Johna

Według jednego z nich, uniwersytecki baseballista zmarł po komplikacjach po operacji Tommy’ego Johna Strona GoFundMe Zorganizowany przez jednego z jego kolegów z drużyny. Sang Ho Baek miał 20 lat.

Pike, który niedawno ukończył pierwszy sezon na Uniwersytecie George’a Masona, zmarł 12 czerwca o godz – powiedział wydział lekkoatletyczny uniwersytetu.

baek-gm.jpg
Sang Ho Baek

Wydział Lekkiej Atletyki AMG


„Jesteśmy zdruzgotani odejściem Sanga” – powiedział trener baseballu Bill Brown. „Sang był wspaniałym kolegą z drużyny, kochanym przez wszystkich związanych z baseballem Masona. Będziemy za nim tęsknić i pielęgnować go na zawsze w naszych sercach. Na razie nasze myśli są z rodziną Sang w tym niesamowicie trudnym czasie”.

Podczas swojego nowego sezonu z Georgem Masonem, Beck zaliczył siedem występów, a swój pierwszy występ w grupie miał 12 marca. Powiedział, że planuje zrobić specjalizację z biologii. dynamiczny gracz.

„Sang uosabia wszystko, czego oczekujesz od sportowca-studenta” – powiedział Brad Edwards, dyrektor ds. lekkiej atletyki w George Mason. „Był doskonałym uczniem, lojalnym kolegą z drużyny i przyjacielem dla wielu”.

Pochodzący z Salisbury w stanie Maryland Beck pomógł Jamesowi M. Bennett High School wygrać mistrzostwa stanu Maryland 3A w 2019 roku.

Strona GoFundMe firmy Baek zebrała w sobotę rano ponad 16 000 $.

Operacja Tommy’ego Johna jest wykonywana w celu rekonstrukcji więzadeł łokciowych, zwykle w wyniku powszechnego urazu sportowego spowodowanego nadużywaniem ręki do rzucania. Operacja nosi imię lewonożnego melonika Tommy’ego Johna, który w 1974 roku został pierwszym zawodowym sportowcem, któremu udało się go poddać. Wykorzystuje ścięgna z innych części ciała, aby naprawić uszkodzenie więzadła pobocznego łokciowego.

READ  Notatki z obozu w Canucks: Höglaander-Boeser i pytanie Hammonic

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top