Dzbanek George’a Masona Sang Ho Paika umiera po komplikacjach po operacji Tommy’ego Johna

Według jednego z nich, uniwersytecki baseballista zmarł po komplikacjach po operacji Tommy’ego Johna Strona GoFundMe Zorganizowany przez jednego z jego kolegów z drużyny. Sang Ho Baek miał 20 lat.

Pike, który niedawno ukończył pierwszy sezon na Uniwersytecie George’a Masona, zmarł 12 czerwca o godz – powiedział wydział lekkoatletyczny uniwersytetu.

baek-gm.jpg
Sang Ho Baek

Wydział Lekkiej Atletyki AMG


„Jesteśmy zdruzgotani odejściem Sanga” – powiedział trener baseballu Bill Brown. „Sang był wspaniałym kolegą z drużyny, kochanym przez wszystkich związanych z baseballem Masona. Będziemy za nim tęsknić i pielęgnować go na zawsze w naszych sercach. Na razie nasze myśli są z rodziną Sang w tym niesamowicie trudnym czasie”.

Podczas swojego nowego sezonu z Georgem Masonem, Beck zaliczył siedem występów, a swój pierwszy występ w grupie miał 12 marca. Powiedział, że planuje zrobić specjalizację z biologii. dynamiczny gracz.

„Sang uosabia wszystko, czego oczekujesz od sportowca-studenta” – powiedział Brad Edwards, dyrektor ds. lekkiej atletyki w George Mason. „Był doskonałym uczniem, lojalnym kolegą z drużyny i przyjacielem dla wielu”.

Pochodzący z Salisbury w stanie Maryland Beck pomógł Jamesowi M. Bennett High School wygrać mistrzostwa stanu Maryland 3A w 2019 roku.

Strona GoFundMe firmy Baek zebrała w sobotę rano ponad 16 000 $.

Operacja Tommy’ego Johna jest wykonywana w celu rekonstrukcji więzadeł łokciowych, zwykle w wyniku powszechnego urazu sportowego spowodowanego nadużywaniem ręki do rzucania. Operacja nosi imię lewonożnego melonika Tommy’ego Johna, który w 1974 roku został pierwszym zawodowym sportowcem, któremu udało się go poddać. Wykorzystuje ścięgna z innych części ciała, aby naprawić uszkodzenie więzadła pobocznego łokciowego.

READ  Landeskog strzelił dwa gole, lider NHL Avs pokonał Red Wings

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top