Dyrektor generalny Activision, Bobby Kotick, „rozważy” rezygnację

Bobby Kotick, dyrektor generalny Activision Blizzard

zrzut ekranu: Pieniądze

Bobby Kotick, dyrektor generalny Boxed Activision Blizzard, który w zeszłym tygodniu Był przedmiotem strajków pracowniczych i wezwania akcjonariuszy do jego rezygnacjiI Powiedział „Rozważy opuszczenie firmy”, jeśli nie będzie w stanie szybko zająć się problemami nękania, które w tym roku pojawiły się na pierwszych stronach gazet na całym świecie.

ten Dziennik Wall Street On mówi Kotick spotkał się z kierownictwem Blizzarda w zeszły piątek, mówiąc im, że „rozważy odejście z firmy, jeśli nie będzie w stanie szybko rozwiązać problemów kulturowych giganta gier wideo”.

ten Dziennik Wall Street Raport dodaje:

Pan Kotick, który kierował Activision od trzech dekad, zatrzymał się, by powiedzieć, że ustąpi na piątkowym spotkaniu z kierownictwem jednostki Blizzard Entertainment, ale pozostawił otwartą możliwość, jeśli problemy z niewłaściwym postępowaniem w całej firmie nie zostaną naprawione ”- ci ludzie powiedział.

Powiedziano również, że na oddzielnym spotkaniu w piątek, starsi dyrektorzy Activision Publishing przekazali panu Kotickowi, że niektórzy pracownicy nie będą zadowoleni, jeśli nie odejdzie, według tych osób.” Kotick powiedział, że wstydził się niektórych incydentów, które miały miejsce na jego zegarku i przeprosił za to, jak sobie z tym poradził.

To bzdura. Kotick przejął kierownictwo odrodzonej Activision w 2008 roku. Te „problemy kulturowe”, o których mówi, to systematyczny poziom nękania, mizoginii i maltretowania, wzmocniony latami kulturowego zaniedbania, a czasami Nawet sam Kotick go popełnił i chronił.

Pozew, który otworzył drzwi do tego wszystkiego Ogólna wiedza stała się w lipcu. On miał miesiące rozwiązać ten problem. Zamiast tego w tym czasie nadzorował mianowanie pierwszej kobiety, która miała współkierować Blizzardem, tylko dla niej. Rzucenie palenia po poczuciu się „zmarginalizowane, marginalizowane i dyskryminowane”, wtedy zobaczył, że zgłosił, że sam Kotick był zamieszany w przypadki nadużyć, w tym grożenia w poczcie głosowej, że zabije jednego z jego doradców.

Nie powinien „myśleć” o rzuceniu palenia. Powinien już to zrobić.

READ  Prezes Rogersa nie zwalnia prezesa z powodu walki o władzę z siostrzanym zarządem

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top