DynamicSpot umieszcza dynamiczną wyspę Apple na Twoim telefonie z Androidem

Jabłko iPhone 14 Pro iPhone 14 Pro Max oferuje nie tylko zaktualizowany sprzęt, ale także nowe oblicze iPhone’ów z wyższej półki. Od czasu premiery dynamiczna wyspa również zyskała uznanie Gotówka A ponieważ jest to tylko część oprogramowania, było tylko kwestią czasu, zanim pojawi się na urządzeniach z Androidem. Teraz, dzięki DynamicSpot for Jawomo, możesz również cieszyć się inteligentnym powiadamianiem na smartfonie.

Najnowsza aplikacja dewelopera, obecnie w wersji beta, zawiera jedne z najlepszych części Dynamic Island firmy Apple, ale oferuje również kilka opcji dostosowywania. Dzięki DynamicSpot będziesz miał możliwość ustawienia rodzaju powiadomień, które pojawiają się na ekranie. Ponadto będziesz mieć możliwość zmiany wyglądu DynamicSpot, na przykład zmiany jego pozycji i rozmiaru, a także zaokrąglenia krawędzi. Istnieje nawet opcja wyświetlania dwóch wyskakujących powiadomień po ich nadejściu.

dynamicpost na Pixelu 6a

Dynamiczne powiadomienie punktowe po lewej stronie, standardowe po prawej.

Jeśli szukasz większej funkcjonalności, aplikacja ma opcję pro, która kosztuje 4,99 USD. Wersja płatna odblokuje nowe funkcje, takie jak umożliwienie użytkownikowi wyświetlania DynamicSpot na ekranie blokady oraz dostęp do akcji jednym kliknięciem i długim naciśnięciem. Jawomo jest wieloletnim programistą, który jest również odpowiedzialny za aplikacje świateł powiadomień AOD dla urządzeń Samsung i OnePlus, a także narzędzie do resetowania przycisków Bixby.

Ponownie, w tej chwili aplikacja jest w wersji beta, więc nie wszystko będzie idealne. Deweloper przyznaje, że animacje mogą nie być konsekwentnie płynne, a także mogą wystąpić pewne problemy z kompatybilnością aplikacji. Ale w większości przypadków podczas testów wszystko wygląda dobrze z powiadomieniami wyskakującymi w DynamicSpot, rozwijaniem podglądów podczas ich trzymania itp. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz również wypróbować wersję beta dostępną w sklepie Google Play. Aplikacja jest bezpłatna i nie zawiera reklam, ale jest w toku, więc jeśli zauważysz coś, co może nie działać poprawnie, dobrym pomysłem może być wystawienie opinii.

READ  XCPCNL Business Services wita Leah Daniels-Butler na

DynamicSpot to aplikacja stworzona przez XDA Senior Member jaumu. Więcej informacji o aplikacji znajdziesz na Dedykowane forum aplikacji Lub przejdź do poniższego linku do pobrania.


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top