Dylemat cenowy Scratch Samsung Galaxy S23 może spowodować opóźnienie daty premiery, ponieważ osoba ujawniająca informacje przedstawia optymistyczną sugestię

Wyciek twierdził, że data premiery Samsunga Galaxy S23 nie może być obecnie ustalona ze względu na obawy dotyczące cen nadchodzących smartfonów. lider Mustafa Hosny O Boże, Amen Pokazywał przedział czasowy „od połowy do końca lutego” dla wydania Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra, ale nie wspomniano nic bardziej precyzyjnego niż ten zakres dat, chociaż później wyrażono, że tak będzie „warto czekać”.

Według tego samego źródła ta niechęć do ogłoszenia (lub wycieku) konkretnej daty wynika z „zmowy cenowej”. Niewątpliwie jest to trudny proces dla każdej firmy zaangażowanej w wprowadzanie na rynek dużego produktu, ale jest to szczególnie trudne na wysoce konkurencyjnym i zatłoczonym rynku smartfonów. Firma Apple wypuściła na rynek najnowszą serię telefonów iPhone 14 z modelem podstawowym zaczynającym się od 799 USD, czyli ceną, którą Samsung może czuć się zmuszony dorównać standardowemu modelowi Galaxy S23.

Oprócz podania przyczyny możliwego opóźnienia, przeciek opublikował również metki z cenami Samsunga Galaxy S23, które wybiorą. Galaxy S23 kosztuje 799 USD, Galaxy S23+ 899 USD, a Galaxy S23 Ultra zaczyna się od 1199 USD. Jest to optymistyczna propozycja, ponieważ oznacza to, że S23 i S23 Ultra odpowiadają cenom premierowym swojego poprzednika, podczas gdy S23 + będzie o 100 USD tańszy niż Galaxy S22 + w momencie premiery (999 USD).

Z serią Xiaomi 13 agresywnie wycenioną na rodzimy rynek chiński, na poziomie 3999 juanów (573 USD) za zwykły model i 6299 juanów (903 USD) za Xiaomi 13 Pro, Samsung jest wyraźnie atakowany z obu stron rynku smartfonów: Androida i iOS . . Wiele doniesień zarzuca producentowi oryginalnego sprzętu (OEM) cięcie kosztów w przypadku serii Galaxy S23, ale to z kolei może doprowadzić do wypuszczenia flagowych telefonów 2023 po niższych cenach.

READ  Google Pixel Watch z Wear OS 3.1 prawdopodobnie zostanie wkrótce wydany

Kup Samsunga Galaxy S22+ od Amazon

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top