Dwayne Johnson potwierdza, że ​​jego kłótnia z Vin Diesel dobiegła końca

W szczerym i obszernym wywiadzie aktor i były zapaśnik Dwayne „The Rock” Johnson otworzył się na temat Targowisko próżności O jego polityce, kłótni z Vinem Dieselem i napiętych relacjach z jego zmarłym ojcem.

Chociaż żaden z tych tematów nie jest całkowicie nowy, o którym Johnson nie mówił w przeszłości, w artykule można zauważyć, że mówi bardziej realistycznymi słowami o potencjalnym prezydencie. Johnson, który zrobił furorę, wypuszczając tego lata nową serię Disneya wycieczka do dżunglipowiedział gazecie, że „wszystkie wskaźniki są bardzo pozytywne – powiedzmy w 2024 r. i powiedzmy w 2028 r.”, że uczyni to oficjalnym. Johnson nie sprecyzował, która partia polityczna wystartuje w wyścigu, chociaż publicznie poparł Joe Bidena i Kamalę Harris w wyborach 2020. WWE The Undertaker powiedział, ile jest to warte Na pewno zagłosowałby na Johnsona.

Porozmawiaj o poprzednich spekulacjach na temat Trudne relacje z jego gwiazdą Fast & Furious Dieselem i post na Instagramie najwyraźniej go wzywająJohnson powiedział: „Każdy członek załogi trafił do mnie [after that post] I spokojnie podziękuj mi lub wyślij mi wiadomość.” Jednak Johnson wyraził pewien żal z powodu publicznego ujawnienia ich osobistych poglądów na temat rzekomego nieprofesjonalnego zachowania.

Johnson ma na horyzoncie mnóstwo projektów – wiele, by zająć go do czasu potencjalnej kadencji prezydenckiej. DC . film czarny Adam Niedawno zakończona produkcja przed premierą w 2022 roku zagra Johnson Pies Supermana w nadchodzącym filmie animowanymCzerwone powiadomienie Netflix pojawi się w serwisie streamingowym 12 listopada i Podróż w dżungli 2 Niedawno został oświetlony na zielono przez Disneya.

READ  Pilar Bardem, matka Javiera Bardema, umiera w wieku 82 lat

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top