DVD – Aktualności – 50. Regionalny Zespół Wsparcia przygotowuje jedzenie z mieszkańcami w Polsce

Kiedy amerykańscy żołnierze wyjeżdżają za granicę, mogą nawiązywać ze sobą więzi, albo poprzez wspólne doświadczenia, albo z zagranicznymi, sojuszniczymi żołnierzami, albo z powodu wspólnych interesów strategicznych ich krajów, albo z powodu czegoś tak podstawowego jak żywność.

5 października 2021 r. żołnierze wynajęci przez 50. Regionalną Grupę Wsparcia (RSG) do wspólnej kuchni w Domu Kultury Powitz w Powitz, Polska, gotowali z członkami lokalnej organizacji kobiecej. Imprezy towarzyskie.

„Chcieliśmy przybliżyć mieszkańcom Powitz amerykańskich żołnierzy, aby wspólne gotowanie tradycyjnej polskiej kuchni było zabawnym projektem i pomogłoby im lepiej się poznać” – powiedział Robert Chekorovsky, dyrektor Powitz Community Center.

Żołnierze, często pod okiem kobiet, pomagali przygotować obfity posiłek, na który składały się inne dania, ciasta, placki ziemniaczane i uważany za lokalną specjalność sandacz w śmietanie. (Bliski europejski krewny z Xander Valley.) Następnie żołnierze usiedli do posiłku z mieszkańcami Powitz, którzy tego wieczoru uczestniczyli w przedstawieniu.

Gracze stwierdzili, że bariera językowa nie przeszkadza im w pracy z gospodarzami w kuchni, ponieważ wielu aspektów podstawowego przygotowywania posiłków można nauczyć się za pomocą prostych demonstracji.

„Nadal byliśmy w stanie synchronizować się, przygotowywać posiłki i śmiać się razem” – powiedział major armii. „Uwielbiam gotować, więc jest to jedno z najlepszych doświadczeń, jakie miałem w poznawaniu nowych wskazówek kulinarnych i dzieleniu się nimi ze społecznością”.

Trwają już planowanie kolejnej kolacji z 50. mieszkańcami RSG i Powitz. Następnym razem w menu pojawią się dania kuchni amerykańskiej.

„To było wspaniałe doświadczenie i świetna okazja do poznania kultury” – powiedział SBC. Lamar Harris, analityk wywiadu. „Można powiedzieć, że te dziewczyny gotują razem przez chwilę i gotują z wielkim entuzjazmem. To świetna zabawa, gdy bierzesz udział w zorganizowanym chaosie z takimi ludźmi”.

50. RSG znajduje się w gospodarstwie na Florydzie i został wysłany do Polski w ramach poparcia Atlantic Resolution.

READ  W rejestrach Wall Street. Więcej nadziei na pakiet wsparcia USA

###

Data wykonania: 10.05.2021
Data wydania: 10.13.2021 10:29
Identyfikator historii: 407158
Lokalizacja: POWIDZ, PL

Wyświetlenia w sieci: 25
Pliki do pobrania:

Domena publiczna

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top