Duża aktualizacja spoilera na temat statusu WWE Edge’a

WWE Hall of Famer Edge wkrótce powróci do fabuły.

Nowy raport z Fightful Select mówi, że Rated R Superstar w WWE RAW w przyszły poniedziałek z Madison Square Garden w Nowym Jorku, show go-to home SummerSlam.

Nie ma potwierdzenia, że ​​WWE ma plany, aby Edge pojawił się w transmisjach RAW w przyszłym tygodniu, ale WWE ma wewnętrzne plany, aby zabrać go na show. Oczekuje się, że w tym miejscu spór zostanie wznowiony wraz z Judgement Day.

Jak już wspomnieliśmy, WWE zaczęło emitować nowe tajemnicze teasery podczas niedawnego wydarzenia Money In the Bank. Później doniesiono, że te winiety były dla Edge’a. Obie winiety możecie zobaczyć poniżej.

Edge był z dala od WWE TV od czasu, gdy Damien Priest, Rhea Ripley i ich nowy członek, Finn Balor, zwolnili go z Judgement Day, 6 czerwca na RAW. Edge został ściągnięty z ringu po uderzeniu tej nocy, a aktualizacja historii z WWE wskazywała, że ​​został zabrany do lokalnej placówki medycznej z urazami głowy. Kolejna aktualizacja historii kontuzji została opublikowana na Edge’u podczas WWE The Bump później w tym samym tygodniu, zauważając, że Edge doznał nieprzemieszczonego złamania naziemnego oczodołu, które zostało znalezione, gdy przeszedł tomografię komputerową orbity w placówce medycznej.

Nie było ram czasowych na powrót Edge’a do akcji po urazach w historii, ale poinformowano, że plany wymagały, aby po powrocie był lubiany. Zgłoszone pod tym linkiem Jak Edge był przeciwny zmianie planów na koniec świata.

Nie ma jeszcze słowa o tym, czy Edge będzie walczył z Balorem, czy z Priestem na SummerSlam, ale będziemy Was informować.

bądźcie czujni WrestlingHeadlines.com Więcej. Oto najnowsze winiety:

Śledź Marka na Twitterze pod adresem Umieść tweeta. Prześlij nam wszelkie wiadomości, wskazówki lub poprawki, klikając tutaj.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top