Drużyna NENT zwyciężyła w Pucharze Świata Kobiet dla Polski

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) nabyła wyłączne prawa medialne do pokazywania Mistrzostw Świata FIFA Women’s World Cup 2023 w Polsce w serwisie streamingowym ViaPlay.

Zespół NENT posiada już prawa do pokazywania Mistrzostw Świata FIFA Women’s World Cup 2023 na ViaPlay w Szwecji, Norwegii i Danii.

Komentując rozwój, dyrektor FIFA Assisted Media Rights and Content Services Jean-Christophe Pettit powiedział: „Drużyna NENT wykazała silne zaangażowanie w kobiecą piłkę nożną i cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z nimi podczas Mistrzostw Świata FIFA Kobiet w Polsce . . Z niecierpliwością czekamy na współpracę z zespołem NENT w celu dalszego rozwoju reputacji kobiecego sportu w Polsce.

Peter Norend, dyrektor sportowy Grupy NENT, dodał: „Ponad 1 miliard widzów obejrzało Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet 2019 – początek. Piłka nożna kobiet to jeden z najszybciej rozwijających się sportów na świecie, a młody i ekscytujący polski „Arlis” jest gotowy do awansu. Z niecierpliwością czekamy na kibicowanie i zachęcanie polskich widzów na każdym meczu z Australii i Nowej Zelandii.

W sierpniu Polska zaoferuje oryginalne produkty, międzynarodowe filmy i seriale, treści dla dzieci i najlepsze gry na żywo, takie jak Bundesliga, Liga Europy UEFA i Liga Konferencyjna UEFA piłka nożna, W Series Motorsport, rzutki PTC i wiele innych. 1 powinien pochodzić z 2023 roku.

READ  Wojciech Schkesny uważa, że ​​zwycięstwo może pomóc Polsce przeciwko Szwecji”

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top