Drake ujawnia swojego ostatniego przeciwnika: gęsi na podwórku

Bóg 6ix jest zastraszany przez niektóre ptaki.

Chociaż posiadanie rezydencji wiąże się z określonymi korzyściami, takimi jak Kaczor Wspomnieliśmy wcześniej w tym tygodniu, że bycie właścicielem domu wiąże się również z upadkami. W czwartek, 12 maja, jego ojciec wskoczył na Instagram, by ujawnić, że ma nowego wroga unoszącego się wokół jego posiadłości, mimo że ta osoba nie jest człowiekiem.

„Najgorętszy dzień w roku, a my nie możemy nawet cieszyć się naszym podwórkiem, ponieważ dręczą nas ci dwaj faceci, którzy przez ostatnie półtora miesiąca srali w każdym calu posiadłości” – powiedział Drizzy ze swojego nazywany domem „ambasadora”, gdy fotografował dwa nieznośne ptaki.

Amy Sussman / Getty Images

„I wiesz, jak się rodzą gęsi, plus mamy tu rodzinę kaczek. Dopiero co zgłoszono moje całe łóżko”, powiedział sarkastycznie, wyraźnie zdenerwowany tym, że nie jest w stanie w pełni wykorzystać swojej 100-milionowej rezydencji.

Chociaż może nie być jeszcze w stanie wyjść na swoje podwórko, Kaczor Wróci za granicę w wielkim stylu jeszcze tego lata z Niecierpliwie oczekiwany powrót ukochanego OVO Festival.

Twórca piosenki „4422” podzielił się dobrą wiadomością podczas swojego niespodziewanego występu w programie brytyjskiego rapera Dave’a. „Toronto, proszę, tak jak powiedziałem, ten facet to talent, który pojawia się tylko raz na pokolenie” – powiedział o artyście Champagne Pappe.

„Czy on śpiewa, czy wysadza swoje serce, czy przewraca się do końca, czy gra na pianinie, czy gra w naszym programie, starszy chłopak-Obiecuję, że ten gość jest tym jedynym. Zrób kilka seksownych dźwięków dla Dave’a”, kontynuował, po czym dodał: „Kocham cię całym sercem. Po prostu pozwolili, aby miasto znów się otworzyło, więc do zobaczenia wkrótce na Festiwalu OVO.”

Kliknij ponownie za pomocą HNHH Później, aby uzyskać więcej aktualizacji wiadomości o hip-hopie.

[Via]

READ  Pilot Powerpuff jest przerabiany przez CW

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top