Drake potwierdza, że ​​„Dependent Beloved Boy” ukaże się pod koniec lata

Drake potwierdził, że „Certified Lover Boy” ukaże się pod koniec lata.

kaczor mówi, że jego następny album Certyfikowany miłośnik chłopcówA Który miał wystartować do stycznia 2021 r., będzie dostępny pod koniec lata, ale nie potwierdził daty. Raper z Toronto wspomniał o wydaniu swojego nadchodzącego albumu na URL NOME XI Battle Rap Event, w którym uczestniczył w sobotni wieczór.

Zapytany, czy będzie dostępny pod koniec lata podczas wywiadu za kulisami imprezy, odpowiedział: „Tak, mój album jest już dostępny”.


Gregory Schamus / Getty Images

kaczor było denerwujące Certyfikowany Miłośnik Chłopięcy Od zeszłego roku, kiedy początkowo potwierdził, że album ukaże się do stycznia 2021 roku.

W marcu Drake Zapewnij fanom najnowsze informacje na temat radia OVO Audio.

„Uroczy adoptowany chłopiec jest gotowany” – wyjaśnił Drake, dodając, że będzie zamknięty w studiu, dopóki to się nie skończy. „Nie mam dokładnej daty, ale to przeznaczenie. To niedługo”.

Ostatnią rzeczą, jaką fani projektu usłyszeli od Drake’a, było czwarty PE, straszne godziny 2, który spadł w marcu. Ostatni pełny album Drake’a, Skorpion, wydany w czerwcu 2018 r.

Sprawdź, co Drake miał do powiedzenia na temat premiery Certyfikowany Miłośnik ChłopięcyA Sobotnia noc poniżej.

[Via]

READ  Olivia Jade odpowiada Gap „Plotkara” o swojej matce والدته

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top