Drake otrzymał komentarz od Jeffa Bezosa w odniesieniu do ich początków: „Zaczął od dołu”.

Drake otrzymał komentarz od Jeffa Bezosa w odniesieniu do ich skromnych początków: „Zaczęliśmy od dołu, teraz jesteśmy tutaj”

Drake otrzymał w środę odpowiedź na post na Instagramie od założyciela Amazona Jeffa Bezosa, w którym tematem były ich skromne początki.

35-letni kanadyjski gwiazdor opublikował dwa zdjęcia, jedno przed swoim dawnym mieszkaniem w Toronto, a drugie Bezos pracujące w małym biurze, gdy Amazon był startupem.

Pochodzący z Toronto skomentował ujęcie: „Musisz od czegoś zacząć”, podczas gdy 58-letni Bezos odpowiedział na hit Drake’a z 2013 r. „Zaczęło się od dołu”.

Ostatni: 35-letni Drake otrzymał w środę odpowiedź na post na Instagramie od założyciela Amazon, 58-letniego Jeffa Bezosa, a tematem były ich skromne początki.

Wykonawca God’s Plan, którego pełne nazwisko brzmi Aubrey Drake Graham, wcześniej wspomniał o mieszkaniu przy 15 Fort York w Toronto w swoim utworze Know Yourself z 2015 roku.

Drake i jego współpracownik Noah ’40’ Shebib, 39 lat, byli na miejscu, kiedy kompilowali taśmę muzyczną Drake’a z 2009 roku So Far Gone, która zapoczątkowała jego karierę na nowe wyżyny. Złożony wspomniany.

Pokój młodzieżowy w mieszkaniu został wykorzystany jako przestrzeń studyjna.

Bezos, którego majątek osobisty to 138 miliardów dolarów, według Bloombergustępując tylko Elonowi Muskowi – Amazon został początkowo uruchomiony w 1994 roku jako księgarnia internetowa z siedzibą poza garażem wynajmowanego wówczas domu w Seattle.

Drake opublikował zdjęcie Bezosa pracującego w małym biurze, gdy Amazon był startupem

Drake opublikował zdjęcie Bezosa pracującego w małym biurze, gdy Amazon był startupem

Drake i Bezos nie są sobie obcy, ponieważ na początku tego roku pracowali razem, aby zainwestować w firmę sportową Overtime.

Bezos został sfotografowany na zeszłorocznej imprezie w Hollywood

Drake i Bezos nie są sobie obcy, ponieważ na początku tego roku pracowali razem, aby zainwestować w firmę sportową Overtime.

Drake i Bezos nie są sobie obcy, ponieważ pracowali razem na początku tego roku, aby zainwestować w firmę sportową Overtime, która otrzymała 80 milionów dolarów kapitału przeznaczonego na płacenie sportowcom i zatrudnianie nowych pracowników do ligi koszykówki nastolatków Extra Elite. Dla mnie Wiadomości CBS.

Drake i Bezos to dwaj ważni inwestorzy w projekcie, którzy otrzymali również fundusze od gwiazd NBA, w tym między innymi Devina Bookera, Trae Younga, Klaya Thompsona i Kevina Duranta.

Raper i potentat biznesowy zadzwonił w 2022 roku w St. Barts na imprezie na wyspie, której gospodarzami byli Richie Akiva, Ernesto Bertarelli i Darren Dzinciol, Szósta strona wspomniany.

Reklamy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top