Drake obchodzi dziś swoje trzydzieste piąte urodziny

Kanadyjski raper Drake świętuje kolejny rok wokół słońca, gdy w niedzielę kończy 35 lat.

Zaledwie w zeszłym miesiącu muzyk, którego prawdziwe nazwisko brzmi Aubrey Graham, wydał swój nowy album „Certified Lover Boy”, który znalazł się na szczycie listy 200 listy Billboard i sprzedał 613 000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu, najbardziej imponującym tygodniu sprzedaży. W 2021 r. według Forbes.
To nie tylko Drake profesjonalny nauczyciel, z ośmioma #1 na liście Billboard 100, sześcioma #1 w Wielkiej Brytanii i czterema nagrodami Grammy.

Nie jest jasne, w jaki sposób Very Own planuje uczcić swoje urodziny w październiku, ale jeśli coś podobnego do innych, będzie fajnie.

6 Bóg opanować koncepcję Od przekształcenia urodzin w styl życia, od zamówienia McDonalda w klubie, wielokrotnej zmiany ubrań, rozdawania gadżetów twarzą w twarz, a nawet rzucania w siebie kolejnym kawałkiem na bar micwie.
Twórca hitów „Boży plan” również świętował dwa tygodnie temu urodziny swojego syna Adonisa IV, upamiętniając szczególny dzień intymności. Udostępnij na Instagramie od męża.
Drake po raz pierwszy przedstawił swojego syna światu w marcu 2020 r., Kiedy się dzielił Jego pierwsze zdjęcie w mediach społecznościowych W emocjonalnym poście o stracie rodziny i przyjaciół podczas restrykcji związanych z koronawirusem.
Drake będzie Temat kursu Uczy się w Creative School Uniwersytetu Ryerson, która zagłębi się w jego życie i talenty muzyczne. Uczniowie dokładnie przeanalizują słowa artysty, którego wpływ na branżę muzyczną był ogromny

Na kursie „Deconstructing Drake & The Weeknd” sprawdzi się również urodzony w Toronto artysta muzyczny, The Weeknd.

READ  Wentylatory klimatyzacji AEW w Nowy piątek wieczorem

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top