Drake jedzie „Jacht Hopping” z Suede Brooks w St Tropez

Drake jedzie „Jacht Hopping” z Suede Brooks w St Tropez

Czy Champagne Babe znalazła szampana Mammy?

35-letni Drake został sfotografowany na jachcie z 21-letnią modelką Suede Brooks podczas wakacji w St Tropez we Francji we wtorek.

Raper „Hotline Bling” i YouTuber udał się następnie do Club 55, jednego z najbardziej popularnych i historycznych klubów plażowych w nadmorskim mieście, według paparazzi.

Podczas luksusowej wycieczki Drake był widziany w białej koszuli narciarskiej Mercedes-Benz z efektem brudu za 530 dolarów, białych szortach, białych tenisówkach i granatowej chustce.

Tymczasem Brooks miał na sobie jasnoniebieski kostium kąpielowy, za dużą koszulę z guzikami i brunetkę w niewymagających konserwacji falach.

Nie potwierdzono, czy para jest związana romantycznie, ponieważ na zdjęciach nie pokazali żadnych palmtopów. Przedstawiciele obu zespołów nie odpowiedzieli od razu na prośby o komentarz.

Jednak źródło Powiedziała Entertainment Tonight W środę Drake i Brooks powiedzieli, że zdecydowanie są sobą zainteresowani – ale zasugerowali, że na razie prawdopodobnie będzie to wypadek.

„Bawią się razem”, powiedział wtajemniczony, dodając, że „skakali na jachtach” od kilku dni. „Są słodkie, szepczą sobie do ucha i śmieją się”.

Drake z modelką i YouTuberką Suede Brooks w St Tropez.
Drake i Brooks mają 14 lat różnicy wieku.
NAJLEPSZY OBRAZ / TŁO

Według ET nie jest to pierwszy raz, kiedy raper i influencer „One Dance” spędzają razem czas, a wzajemni przyjaciele podobno „zachęcają ich do częstszego spędzania czasu”.

W środę Drake podzielił się, że nadal dobrze się bawi w St. Tropez, publikując na Instagramie historie o nim w klubie plażowym. Brooks nie pojawił się w klipach.

Może raper z „Boskiego planu” ma swoje prawo do rezygnacji? Wygląda na to, że jest przetrzymywany W szwedzkim więzieniu na początku tego tygodnia.

Raper „Jimmy Cooks” udostępnił zdjęcie na Instagramie W niedzielę z gazety szczegółowo opisującej jego prawa jako zatrzymanego w kraju europejskim, co wielu uważało za potwierdzenie krążących w Internecie plotek o jego zatrzymaniu.

Zespół Drake’a początkowo zaprzeczał, jakoby pojechał w trasę ze szwedzką policją.

READ  Zdobywczyni nagrody Grammy Anita Pointer z zespołu Pointer Sisters zmarła w wieku 74 lat
Selfie modelki Suede Brooks.
Mówi się, że przyjaciele „rootują”, żeby Brooks i Drake mogli się spotkać.
Instagram / @suadebrooks

Mimo tej czkawki europejska podróż rapera „zaczęła się od dołu” była dla książek, kompletna Z mega jachtem o wartości 600 000 $.

wtorek, Drake Opublikuj serię zdjęć Od drogiego superjachtu o długości 238 stóp, nazwanego Oceanem Koralowym, który obejmuje salon słoneczny z basenem spa ze szklanym dnem, Sky Lounge z barem z pełnym zakresem usług i systemem nagłośnienia oraz ozdobną sypialnię główną ze świetlikami i panoramicznymi widokami.

Łódź to prawdopodobnie ten sam jacht, na którym sfotografowano rapera z „Passion Fruit” podczas spędzania czasu z Brooksem.

W przeszłości Drake był powiązany z wieloma znanymi kobietami, w tym Bellą Harris, Malaiką Terry, Rihanną, Jennifer Lopez i Hailey Bieber. Dzieli się również swoim 4-letnim synem Adonisem z ilustratorką Sophie Prosso.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *