Drake chwali Seidu Musiwalę w radiu i gra jego przeboje

Piosenkarz Pochwalony Drake Zabić pendżabskiego piosenkarza Sidhu Moosewala W pierwszym odcinku jego programu radiowego SiriusXM Table for One. Drake ogłosił również swój nowy album zatytułowany Frankly, Nevermind. Wcześniej Drake opublikował pośmiertnie historię na Instagramie o Moosewala, pisząc „RIP Moose”.

Według raportu HipHopNMore, Drake zagrał w programie dwa single Moosewala „295” i „G-Sh*t”. Niedawno „295” znalazł się na liście Billboard Global 200 i zajął trzecie miejsce na liście YouTube Global Music Video Chart.

Seydu Musiwala zginął podczas strzelaniny samochodowej w Pendżabie w zeszłym miesiącu. Mówi się, że jego śmierć ma związek z wojną partyzancką.

W odpowiedzi na hołd radiowy Drake’a dla Moosewala, fani zostawili komentarze na poście na Instagramie, aby ogłosić tę wiadomość. Jeden z fanów skomentował: „Szanuj Drake’a za to”. Inny fan napisał: „To właśnie wygrał”, a kilku innych upuściło emoji w kształcie serca w sekcji komentarzy.

Sidhu Moosewala, lepiej znany jako Sidhu Moosewala, pochodzi z rodziny rolników z wioski Musa w Mansa. Jego ojciec, Balkor Singh, jest emerytowanym pracownikiem rządowym i rolnikiem, a matka Charan Kaur jest Sarpanchem z wioski Musa.

Gangster Lawrence Bishnoi, który został wymieniony jako oskarżony i konspirator w sprawie morderstwa Musiwala, Przedstawiono w sądzie Źródła policyjne podały, że Prezes Mansa we wczesnych godzinach porannych w środę rano został zdeponowany na policji na siedem dni.

Najlepsze z Express Premium
doskonały
Klucz UPSC – 17 czerwca 2022 r.: Znajdź łącze doskonały
Rekha Sharma pisze: Spychacz w Prayagraj to wyzwanie...doskonały
Neerja Chowdhury pisze |  Sondaż prezydencki: Wybór prezydenta dla nas...doskonały

Wiele postaci z branży filmowej i muzycznej powitało śmierć Seydu Musiwala. Oprócz Drake’a kondolencje nadeszły m.in. od Shahnaza Gilla, Miki Singha i Diljita Dosanjha.

READ  Tak naprawdę nie spodziewaliśmy się nazistowskiego zwrotu w tym zwiastunie epizodycznego filmu Wonder

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top