Doradcy królewscy „nie wiedzą” o księciu Harrym, przybyciu Meghan do Wielkiej Brytanii

Meghan Markle i książę Harry wylądowali dziś w Wielkiej Brytanii, źródła podają, że szczegóły zostały ukryte przed doradcami rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry wylądowali w Wielkiej Brytanii dzisiaj, 1 czerwca, i według Gwiazdka dziennaSzczegóły ich przybycia były podobno ukrywane przed doradcami rodziny królewskiej.

Książę Harry i Meghan Markle mają przybyć do Wielkiej Brytanii dziś, 1 czerwca, aby uczcić jubileusz królowej, jednak Daily Star donosi, że doradcy pałacowi „pozostawiali w ciemności” o ich przybyciu.

Według źródeł doradcy królewscy „martwią się” przybyciem Sussexes na jubileusz po dokładnym dopieczętowaniu szczegółów ich wizyty i planu, budząc wśród nich podejrzenia, że ​​zabiorą ze sobą kamery Netflix.

Według gazety „mężczyźni z sądu stwierdzili, że istnieje »napięcie« związane z przybyciem rodziny Sussex po tym, jak pojawiły się doniesienia, że ​​rozmawiali o nakręceniu reality show o swoim życiu w Stanach Zjednoczonych”.

Należy jednak podkreślić, że źródła zbliżone do księcia Harry’ego i Meghan potwierdziły, że rodzina królewska nie ma się czym martwić i że para nie chce interesować się królową.

Wtajemniczony powiedział: „Nawiązano więcej kontaktów między księciem a członkami jego rodziny, ale każda rozmowa o planowaniu stworzenia spektaklu lub umniejszenia uroczystości królowej jest nonsensem. Są tutaj, aby zobaczyć rodzinę i cieszyć się tym, co bez wątpienia być wspaniałym momentem w historii”.

READ  Kanada twierdzi, że G20 nie może współpracować z Rosją przy stole

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top