Donovan Mitchell Injury Update: bramkarz Utah Jazz nie trafia na mecz 3 z powodu kontuzji prawej kostki | NBA.com Kanada

Utah Jazz gwiazda Donovana Mitchella Wyszedłem z przegranego trzeciego meczu w sobotę z Los Angeles nożyce W czwartym kwartale i nie wrócił.

Mitchell wrócił do szatni Jazzu po zawstydzającym rzucie rożnym z wynikiem 7:06 w czwartej kwarcie przy przejściu 106-95, po czym szybko wrócił na ławkę Jazz.

Po ostatnim dzwonku 24-latek zszedł z boiska z mocno zmarzniętą prawą kostką, mówiąc dziennikarzom po meczu, że nic mu nie jest.

— Nic mi nie jest — powiedział Mitchell. „Czułem się, jakbym mógł wrócić, [but] W tym momencie nie trzeba ryzykować z przełożeniem 16-18, ale nic mi nie będzie. „

– Jest w świetnej formie – powiedział po meczu trener jazzu Quinn Snyder. „Mógł wrócić do gry, ale w tym momencie postęp był rozciągnięty.

„To była moja decyzja, by nie sprowadzać go z powrotem do meczu, mecz był w tym momencie zakończony, ale jest w porządku”.

Mitchell opuścił 16 ostatnich meczów sezonu zasadniczego i pierwszy mecz w pierwszej rundzie przeciwko Memphis Grizzlies Ze skręceniem prawej kostki.

Zakończył grę 3 z 30 punktami w 11 z 24 i strzelając 5 z 9 z serii 3 punktów, dodając pięć zbiórek i cztery asysty, a Jazz prowadził teraz 2-1 po tym, jak Clippers zamknęli grę 3, 132-106.

Opinie wyrażone na tej stronie niekoniecznie odzwierciedlają opinie Narodowego Związku Koszykówki lub jego klubów.

READ  Canucks podbił morale w pierwszym meczu Boudreaux

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top