Donovan Mitchell Injury Update: bramkarz Utah Jazz nie trafia na mecz 3 z powodu kontuzji prawej kostki | NBA.com Kanada

Utah Jazz gwiazda Donovana Mitchella Wyszedłem z przegranego trzeciego meczu w sobotę z Los Angeles nożyce W czwartym kwartale i nie wrócił.

Mitchell wrócił do szatni Jazzu po zawstydzającym rzucie rożnym z wynikiem 7:06 w czwartej kwarcie przy przejściu 106-95, po czym szybko wrócił na ławkę Jazz.

Po ostatnim dzwonku 24-latek zszedł z boiska z mocno zmarzniętą prawą kostką, mówiąc dziennikarzom po meczu, że nic mu nie jest.

— Nic mi nie jest — powiedział Mitchell. „Czułem się, jakbym mógł wrócić, [but] W tym momencie nie trzeba ryzykować z przełożeniem 16-18, ale nic mi nie będzie. “

– Jest w świetnej formie – powiedział po meczu trener jazzu Quinn Snyder. „Mógł wrócić do gry, ale w tym momencie postęp był rozciągnięty.

„To była moja decyzja, by nie sprowadzać go z powrotem do meczu, mecz był w tym momencie zakończony, ale jest w porządku”.

Mitchell opuścił 16 ostatnich meczów sezonu zasadniczego i pierwszy mecz w pierwszej rundzie przeciwko Memphis Grizzlies Ze skręceniem prawej kostki.

Zakończył grę 3 z 30 punktami w 11 z 24 i strzelając 5 z 9 z serii 3 punktów, dodając pięć zbiórek i cztery asysty, a Jazz prowadził teraz 2-1 po tym, jak Clippers zamknęli grę 3, 132-106.

Opinie wyrażone na tej stronie niekoniecznie odzwierciedlają opinie Narodowego Związku Koszykówki lub jego klubów.

READ  Dana White powiedziała, że ​​Conor McGregor ma chroniczne zapalenie stawów, poprosiła o pozwolenie na związanie kostek na UFC 264

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top