Donald Trump Jr. atakuje Zełenskiego i Pelosi po wizycie w Waszyngtonie

Donald Trump Jr. znalazł się pod ostrzałem za opublikowanie sprośnego zdjęcia Wołodymyra Zełenskiego i Nancy Pelosi po wizycie prezydenta Ukrainy w Waszyngtonie.

Syn byłego prezydenta kpił z ukraińskiego lidera, którego ojciec został ukarany za próbę wyłudzenia informacji na temat Joe Bidena, fałszywym zdjęciem na Instagramie.

Drugi mem przedstawiał kobietę w samej bieliźnie z głową marszałka Izby przypiętą do ciała stojącego obok pana Zełenskiego.

„Słuchaj, to nie było takie złe. Teraz dajmy ci te 47 miliardów dolarów.” Przeczytaj podpis.

Pan Trump opublikował zdjęcie po tym, jak Zełenski został ciepło przyjęty za swoje przemówienie na wspólnej sesji Kongresu na początku tego tygodnia.

Nastąpiło to po tym, jak nazwał ukraińskiego przywódcę „niewdzięczną królową międzynarodowego dobrobytu”.

Post ponownie zwraca uwagę na sprzeciw prorosyjskiego skrzydła Partii Republikańskiej MAGA, którego członkowie twierdzą, że Stany Zjednoczone nie powinny pomagać Ukrainie w walce z inwazją Władimira Putina na ten kraj.

Skrajnie prawicowi republikanie Lorraine Boebert i Matt Gaetz odmówili kandydowania na Zełenskiego, podczas gdy Tucker Carlson powiedział w Fox News, że przywódca z czasów wojny przebrał się za „kierownika klubu ze striptizem” w swoim mundurze.

„Co za brak szacunku dla każdej kobiety, mimo że to mem… nic dziwnego… tego nauczyłeś się w domu od swojego taty” – napisała jedna osoba w komentarzach do posta Dona Jr.

Inny użytkownik dodał: „Całkowicie nieodpowiedni mem. Zwykle popieram Trumpa, ale tym razem posunąłeś się za daleko. To jest do bani”.

Więc nie chcesz żadnego wsparcia dla Ukrainy – masz je – napisał inny.

READ  Pozew mówi, że nastolatek zmuszony do jedzenia pizzy pomimo religii

Inny skomentował: „Twoja miłość do Putina jest oczywista”.

„Zabawnie jest patrzeć na swoją zazdrość z powodu miłości i uwielbienia, jakie tak wielu czuje do Zełenskiego. Jest tak wspaniałym, odważnym, dobrym człowiekiem, że nikt nie powiedziałby tego o Trumpie” – napisał inny.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top