Dodgers podpisał kontrakt z Bradleyem Zimmerem na mniejszą ligową umowę

Dodgers są gotowi sprowadzić zapolowego Bradleya Zimmera Na kontrakcie z niższej ligi, napastnik Athletic Fabien Ardaya poinformował (przez Twittera). Blue Jays, które nie złożyły oferty Zimmerowi w listopadzie, zamiast zapłacić mu A.J przewidywane 1,3 miliona dolarów w drugim roku kwalifikowania się do arbitrażu.

Zimmer był członkiem trzech różnych organizacji w 2022 roku, został sprzedany z Guardians do Jays w kwietniu, a następnie poproszony o zwolnienie przez Phillies w sierpniu. Toronto odzyskało Zimmera nieco ponad tydzień później, a Zimmer zakończył sezon w mundurze Blue Jays. Łącznie w 117 meczach z Toronto i Filadelfią Zimmer uderzył zaledwie 124/.207/.229.

Ten brak produkcji przeważył nad teoretyczną korzyścią, jaką leworęczny pałkarz Zimmera wniósł do ultrapraworęcznego składu Blue Jays i prawdopodobnie nie otrzymałby prawie tylu uderzeń, gdyby nie pewne kontuzje w Toronto rozrusznik. gracze w piłkę. Jednak Zimmer dodał wartość dodaną z ławki jako biegacz i nadal bronił jakości. Ponad 1783 1/3 inningsów MLB w karierze środkowego obrońcy, Zimmer ma pozytywne oceny w ponadprzeciętnych outach (+10), obronie w runach obronnych (+13) i UZR/150 (+3,6).

Zimmer, niegdyś jeden z najlepszych kandydatów na 100 w systemie rolniczym Cleveland, dotarł do poziomu wielkiej ligi i może teraz w wieku 30 lat osiedlić się w roli gracza głębinowego. Jego rękawice i szybkość sprawią, że nadal będzie szukał drużyn, które potrzebują głębi w polu, a kilka dodatkowych asyst na murawie może pomóc drużynie Dodgersów, która oderwała się od Cody’ego Bellingera. Tracy’ego Thompsona Planuje zostać nowym regularnym rozgrywającym, ale biorąc pod uwagę niespójne wyniki Thompsona przed przyjazdem do Los Angeles, sensowne jest, że Dodgersowie potrzebowaliby dodatkowej pomocy w nieletnich. Możliwe, że Zimmer wypełni głównie rolę głębi Kevina Pillara W 2022 roku, zanim Pilar przeszła kończącą sezon operację barku.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top