Dodatek Daredevil She-Hulka był niespodzianką, nawet dla pisarzy

człowiek bez strachu Pojawił się już po raz pierwszy w Marvel Cinematic Universe, ale jego największa rola pojawi się w przyszłym miesiącu z Disney Plus Silna kobieta seria. Okazuje się jednak, że wprowadzenie Daredevila do serii nie zawsze było częścią planu. w wywiad ze zderzaczemautorka i scenarzystka Jessica Gao, wyjaśnia, że ​​jej zespół pisarski nigdy nie przypuszczał, że zagra Matta Murdocka w swoim programie, mimo że byli szczęśliwi, wiedząc, że się mylili.

Zhao mówi, że wszyscy autorzy serialu byli fanami komiksów Daredevila, ale byli blisko Silna kobieta Zakładając, że prawa Daredevila byłyby niedostępne, biorąc pod uwagę, że postać była w centrum dawnego serialu Netflix. Chociaż ta seria Anulowane w 2018 r.i był Niedawno udostępniony do streamowania w Disney PlusZhao i jej zespół nie byli świadomi planów Marvela dotyczących sprowadzenia Matta Murdocka do MCU.

„Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek, za milion lat, myśleli, że będziemy mogli go użyć, ponieważ nie wiedzieliśmy, w jakim stanie jest postać”, powiedział Zhao Colliderowi. „A potem, nie pamiętam jak, złapaliśmy wiatr, ponieważ wracał i to był Charlie Cox, a my powiedzieliśmy: „Czekaj, czy mam na myśli, że możemy go użyć? Czy mamy pozwolenie? A kiedy powiedzieli nam, że tak, to znaczy, nie mogliśmy w to uwierzyć, myśleliśmy, że robimy sobie żarty”.

Nic dziwnego, że scenarzyści serialu byliby fanami postaci lub że byłby on wymarzonym dodatkiem do obsady. Oprócz bycia tajnym superbohaterem, Matt Murdock jest jednym z najsłynniejszych prawników Marvel Comics, podobnie jak Silna kobietaBohaterka Jennifer Walters. Innymi słowy, jeśli masz zamiar zrobić legalny komiks Marvela, wprowadzenie Daredevila do owczarni jest koniecznością.

Wiedząc, że Matt Murdock nie był częścią pierwotnych planów, zastanawiamy się, jak ważny jest Daredevil coś śmiertelnego Ogólna historia. Ale po tylu latach w MCU nie jest zaskoczeniem, że plany zmieniły się w połowie pisania serialu, bez względu na to, jak ważne były.

READ  Keanu Reeves został wprowadzony do kanadyjskiej Alei Sław i wziął udział w imprezie z gwiazdą Matrix Carrie

Niezależnie od roli Daredevila w nadchodzącym serialu wiemy również, że wiosną 2024 r. będzie miał swój własny program Disney Plus, nazwany Daredevil: Narodzony na nowo. podczas gdy, Silna kobieta Zadebiutuje w serwisie streamingowym 17 sierpnia.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top