Dodaj Lightning Perry, Bellemare, aby spróbować zdobyć trzecie z rzędu mistrzostwo pucharowe

Po projekcie NHL, wolnej agencji i innych pozasezonowych ruchach, NHL.com zastanawia się, gdzie każda drużyna przygotowuje się do sezonu regularnego 2021-22, który rozpocznie się 12 października. Dzisiaj, Błyskawica Tampa Bay:

Sezon 2020-21: 36-17-3, trzecia w Centralnej Dywizji Odkrywczej; Zdobywca Pucharu Stanleya

Główne przyjazdy

Corey Berry, F: 36-latek podpisał dwuletni kontrakt 29 lipca po przegranej z Lightningiem w finale Pucharu Stanleya w ciągu ostatnich dwóch sezonów, z Dallas Stars w sezonie 2019-20 i Montreal Canadiens w poprzednim sezonie. Perry zdobył 21 punktów (9 bramek, 12 asyst) w 49 meczach w sezonie zasadniczym z Montrealem w zeszłym sezonie i 10 punktów (4 gole, 6 asyst) w 22 playoffach Pucharu Stanleya. … Brian Elliot, g: 36-latek podpisał roczny kontrakt 28 lipca, aby go wesprzeć Andriej Wasilewski. Elliott był 15-9-2 ze średnią 3,06 gola, 0,889 procentem obron i dwoma zamknięciami w 30 meczach (26 startów) z Philadelphia Flyers w zeszłym sezonie. … Pierre Edouard Bellemare, F: 36-latek podpisał dwuletni kontrakt 28 lipca. Zdobył 11 punktów (dziewięć goli, dwie asysty) w 53 meczach w sezonie zasadniczym z Colorado Avalanche w zeszłym sezonie i zdobył trzy asysty w 10 meczach play-off. … Zach Bogosian, Dr: 31-latek podpisał trzyletni kontrakt 28 lipca, aby powrócić na Lightning po wygraniu z nimi Pucharu Stanleya w 2020 roku. W zeszłym sezonie Boghossian miał cztery asysty w 45 meczach w sezonie zasadniczym z Toronto Maple Leafs i jedną asystę . w siedmiu play-offach.

Główne wyjazdy

Barclay Godrou, F: Lightning stracił całą swoją trzecią passę w tym poza sezonem, w tym Goodrow, który 17 lipca wymienił się z New York Rangers na siódmą rundę w NHL Draft 2022 i podpisał z nimi sześcioletni kontrakt pięć dni później. Goudreau, który mógłby zostać nieograniczonym wolnym agentem, zdobył 20 punktów (sześć bramek, 14 asyst) w 55 meczach sezonu zasadniczego w zeszłym sezonie i sześć punktów (dwa gole, cztery asysty) w 18 play-offach. … Yanni Gord, F: Trzecia pozycja została wybrana przez Seattle Kraken w 2021 NHL Expansion Project w dniu 21 lipca po zdobyciu 36 punktów (17 bramek, 19 asyst) w 56 meczach sezonu zasadniczego i siedmiu punktach (sześć bramek, jedna asysta) w 23 meczach playoff sezonu. przeszłość. … Blake Coleman, F: Coleman, drugi członek trzeciej serii, podpisał sześcioletni kontrakt z Calgary Flames 28 lipca po zdobyciu 31 punktów (14 bramek, 17 asyst) w 55 meczach w sezonie zasadniczym i 11 punktów (3 gole, 8 asyst) w . 23 play-offy w zeszłym sezonie. … Tyler Johnson, F: Został sprzedany do Chicago Blackhawks 27 lipca za człowieka defensywnego Brent Seabrook, który ogłosił 5 marca, że ​​kończy karierę piłkarską z kontuzją uda, która była wybierana w drugiej rundzie NHL Draft w 2023 roku. Johnson zdobył 22 punkty (osiem goli i 14 asyst) w 55 meczach w sezonie zasadniczym i siedem punktów (cztery gole i trzy asysty) w 23 meczach play-off w zeszłym sezonie. … David Savard, Dr: Podpisał czteroletni kontrakt z Kanadyjczykami 28 lipca. Savard nie miał punktów w 14 meczach z Lightningiem w sezonie zasadniczym po tym, jak 10 kwietnia zawarł z nimi kontrakt z Columbus Blue Jackets, ale zaliczył pięć asyst w 20 play-offach. … Łukasz Shen, D: Podpisał dwuletni kontrakt z Vancouver Canucks 28 lipca po zdobyciu czterech punktów (dwa gole i dwie asysty) w 38 meczach w sezonie zasadniczym i jednego gola w ośmiu meczach play-off w zeszłym sezonie. … Curtis McElhenney, J.: Nieograniczony wolny agent, McElhinney był 4-6-2 z 3,09 GAA, 0,875 obrońcami i jednym blisko w 12 meczach jako rezerwowy Wasilewskiego w zeszłym sezonie.

READ  Piraci żądają od Conora Overtona ustępstw od Blue Jays

Na krawędzi

Alex Barry Boulet, F: 24-latek, który podpisał kontrakt jako wolny agent 1 marca 2018 roku, strzelił trzy gole w 15 meczach z Lightningiem i 12 punktów (8 bramek i cztery asysty) w 10 meczach z Syracuse z NHL w zeszłym sezonie. … Rzodkiew Taylora, P: 23-latek, który został wybrany w drugiej rundzie (nr 58) NHL Draft 2016, zdobył 29 punktów (12 bramek, 17 asyst) w 27 meczach dla Syracuse w zeszłym sezonie. … Boris Kachuk, Ph: 23-latek, który został również wybrany w drugiej rundzie (nr 44) draftu 2016, prowadził Syracuse z 34 punktami (11 bramek, 23 asysty) w 29 meczach w zeszłym sezonie.

Nadal potrzebują

głębokość frontu. Pozyskanie Perry’ego pomaga, ale Tampa Bay może potrzebować kolejnego napastnika, jeśli potencjalni klienci nie będą w stanie zastąpić brakujących produkcji z trzeciej i czwartej linii, gdy odejdą Goodrow, Gourde, Coleman i Johnson.

Powiedzieli to

“Wszystkie czołowe pozycje są teraz w naszym składzie prawie pełne. Są one pełne naprawdę dobrych graczy, którzy wciąż są w najlepszej formie. Dlatego uważam, że istnieje wiele powodów, aby sądzić, że możemy nadal być w rywalizacji o Puchar Stanleya jeszcze przez kilka następnych lat”. Dyrektor Generalny Julian Presboa

koncentracja na wyobraźni

Ondrej Bałat Zdobył 46 punktów (15 bramek, 31 asyst) w 55 meczach sezonu zasadniczego i 13 punktów (5 bramek, 8 asyst) w 23 meczach play-off w zeszłym sezonie. Lewica gra z elitarnymi napastnikami Nikita Kucherov I Punkt Brayden Z równą mocą i na swojej pierwszej jednostce napędowej, pokrycie jego sukcesów (82 w 55 meczach) czyni go jeszcze bardziej wartościowym w rekordowych ligach. Palat może mieć dodatkową motywację w roku kontraktowym (potencjalny nieograniczony wolny agent 2022) w tym sezonie. – Rob Reese

Oczekiwany skład

Ondrej Balat – Brayden Point – Nikita Kucherov

Alex KillornAntoniego CirelliStefan Stamkos

Alex Barry Boulet – Ross Colton – Corey Berry

READ  Cyril Jean wybiera Aleksandra Wołkowa za jednogłośny gest decyzyjny | UFC Vegas 30

poklep bordowy – Pierre-Edouard Bellemare – Mateusz Józef

Wiktor HedmanJean Ruta

Ryan McDonaghEric Cernack

Michaił SiergiejewCalfoot

Andriej Wasilewski

Brian Elliot

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top