Do 2031 roku w kosmos poleci ponad 57 500 pasażerów

Zwiększone zainteresowanie pasażerami komercyjnymi, w połączeniu z finansowaniem i popytem rządowym, napędza turystykę kosmiczną i przychody z rynku turystycznego

Cambridge, MA, 5 stycznia 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Nowo wydany NSR Turystyka kosmiczna i rynki podróży, 3. edycja (STT3) Raport pokazuje, że ponad 57 500 pasażerów udaje się w „kosmos” w ciągu dekady, generując łączne przychody w wysokości 20,3 miliarda dolarów. NSR STT3 Uważa, że ​​szybki wzrost obserwowany na rynkach turystyki kosmicznej i podróży wynika z rosnącego zainteresowania pasażerami komercyjnymi, w połączeniu z finansowaniem i popytem rządowym.

Jako najbardziej stabilny i dochodowy segment do 2031 r., Orbital Travel ma stanowić 66% łącznych możliwości przychodów. Orbital Travel ma silne wsparcie rządowe dzięki inicjatywom takim jak Commercial Crew Program i firma zajmująca się rozwojem komercyjnych stacji kosmicznych. Wysokie ceny biletów w połączeniu z bardzo silnym popytem prowadzą do szybkiego wzrostu rynku, nawet wśród opóźnień.

„Podróże orbitalne nadal się rozwijają, w formie rządowego wsparcia rynkowego, chociaż inne rynki potrzebują trochę czasu, aby osiągnąć swój krok”, według współautora raportu. Dallas Kasabuski. „Opóźnienia i pominięte fazy są powszechne i będą się utrzymywać, biorąc pod uwagę wysokie koszty i ryzyko związane z rozwojem zdolności do lotów przez ludzi, jednak możliwości są coraz większe w całej dziedzinie”.

Wraz ze wzrostem zainteresowania lotami parabolicznymi jako poligonem dla innych sektorów, takich jak subtropikalny i tropikalny, rynek ten będzie miał najwięcej pasażerów latających w ciągu dekady. Taka wielosektorowa współpraca buduje obecnie podstawy dla rynków wschodzących, dywersyfikując możliwości uzyskania przychodów w kierunku przyszłych zarobków.

Ponieważ misje są już w fazie rozwoju, rośnie zainteresowanie wschodzącym rynkiem Beyond Earth, na którym widzimy znaczące długoterminowe możliwości uzyskania przychodów, a wczesne zaangażowanie napędza postęp.

„Wschodząca część poza Ziemią otrzymała już znaczne inwestycje, aby zabrać ludzi na Księżyc iz powrotem” – poinformował jeden ze współautorów Hussain Bokhari. „Chociaż prawdopodobnie zostanie opracowany z myślą o rządowych astronautach i ukształtowany zgodnie z trendami w sektorze, możliwości handlowe będą znaczące”.

READ  Miasto otwiera dodatkowe miejsca schronienia w odpowiedzi na poważny alarm pogodowy

Z każdym sukcesem osiągniętym na rynku z sukcesem rośnie zainteresowanie komercyjne i rządowe. Rynki turystyki i podróży kosmicznych będą się szybko rozwijać, oferując różnorodne możliwości uczestnictwa i rozwoju. Sektor jest zdecydowanie „sektorem do obejrzenia”.

O raporcie

NSR Turystyka kosmiczna i rynki podróży, 3. edycja (STT3) Jest to wiodąca w branży ocena tych szybko rozwijających się rynków globalnych. Przyjmując podejście naziemne i oddolne, raport przewiduje liczbę pojazdów, lotów, obsługiwanych pasażerów, możliwy do obsłużenia popyt oraz przychody rynkowe generowane w segmentach suborbitalnych, orbitalnych, parabolicznych i pozaziemskich. STT3 Szczegółowo opisując konkurencyjny krajobraz w każdym segmencie rynku, jednocześnie przedstawiając krytyczny raport o stanie całej branży i kluczowych zaangażowanych graczy.

Dodatkowe informacje na temat tego raportu, w tym pełny spis treści, wykaz dowodów i streszczenie, można znaleźć na stronie www.nsr.com Lub zadzwoń do NSR pod numer +1-617-674-7743.

Firmy, instytucje i inwestorzy męski in NSR STT3

AFRL, Airbus, AirZero G, Arizona State University, ASI, Aurora Aerospace, Axiom Space, Beijing Lingkong Tianxing Technology Co., Blue Origin, The Boeing Company, Kanadyjska Agencja Kosmiczna, Cessna, CNES, CNSA, CosmoCourse, Kraj turystyki kosmicznej, Credit Suisse, DARPA, DLR, Dynetics, EOS-X Space, Energia Rocket and Space Corporation, Europejska Agencja Kosmiczna, Fuji Heavy Industries, Genesis Engineering, Hermeus, Incredible Adventures, Indyjska Organizacja Badań Kosmicznych (ISRO), iSpace, JAXA, Kanematsu Corporation , Lockheed Martin, MBRSC, Nanoracks, NASA, NASTAR, National Geographic, Northrop Grumman Corp. , Novespace, Akademia Szkolenia Kosmicznego NV, Orbital Assembly Corp, Orbite Inc. PD Aerospace, Reaction Engines, Redwire Space, Rock Mountain Capital, Rocket Lab, Rockwell, Roscosmos, Sierra Space, Space Command, Sabre Astronautics, Space Adventures, SpaceX, Space Perspective, Star City Tours, Turecka Agencja Kosmiczna, UK Space Agency, Vegitel , Virgin Galactic, Voyager Space Holdings, World View, Xcor, Zero2Infinity i ZeroG.

READ  Stargazer we Włoszech zauważył sondę uderzeniową asteroid NASA DART na nocnym niebie po wystrzeleniu

O NSR

NSR jest wiodącą na świecie firmą badawczą i doradczą skoncentrowaną na sektorach satelitarnym i lotniczym, a globalny zespół NSR, niezrównany zasięg i prognozowanie trendów z wysokim stopniem pewności i dokładności w porównaniu z konkurencją, są podstawą wszystkich ofert NSR. Pierwsze na rynku oraz przejrzyste i niezawodne podejście odróżnia NSR od bycia głównym dostawcą krytycznego wglądu w przemysł lotniczy i kosmonautyczny.

Skontaktuj się z nami na [email protected] Aby omówić, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top