DNF Duel na PS5, PS4 i PC z nową promocją, która ujawnia tryb fabularny, galerię i słownik

Aktualności

Firmy Nexon i Arc System Works ujawniły dziś nowy zwiastun ich nadchodzącej bijatyki DNF Duel, skupiającej się na trybie fabularnym.

Nexon i Arc System Works ujawniły dziś nowy zwiastun ich nadchodzącej bijatyki DNF Duel.

Zwiastun skupia się głównie na trybie fabularnym gry, który opowiedziany jest pięknymi ilustracjami. Następnie przyjrzymy się trybowi galerii i słowniczkowi terminów.

Możesz go zobaczyć poniżej.

DNF Duel nadchodzi na PS5, PS4 i PC 28 czerwca 2022. Możesz sprawdzić, aby zobaczyć więcej filmów Podstawy gry.

Wojownik lochów onlinektóra zainspirowała ten tytuł, jest jedną z najczęściej granych gier na świecie, jeśli spojrzysz na rzeczywiste przychody, więc rozszerzenie jej na inne gatunki i rynki było prawie kwestią czasu.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, możesz obejrzeć Najnowszy pełny zwiastun gryI Poprzedni Kilka miesięcy temuI Ostatni rok 2020I zobacz, jak ewoluowała gra. Wiele osobistych przyczep obejmuje BerserkerI DetektywI bursaI napastnikI powierzchniaI Zabójczy hackI Smoczy rycerzI awangardaI KunoichiI krucjataI duchowe ostrze.

Możesz także Posłuchaj o wynikach oryginalnego testu beta Prosto od reżysera Ryosuke Kodani z Arc System Works.

Oto jak deweloper opisuje grę:

  • Dungeon and Fighter to jedna z najpopularniejszych i najpopularniejszych gier RPG na świecie, która teraz powraca jako bijatyka 2.5D
  • Wybieraj spośród 10 uroczych postaci, każda z własnymi unikalnymi umiejętnościami i osobowościami
  • Pokonaj przeciwników, przechytrz ich lub przechytrz ich i zostań mistrzem absolutnej woli
  • Niezależnie od tego, czy są to superszybkie, krzykliwe strzały przebiegłego Rangera, czy też surowa, niepohamowana moc szalonego Berserkera, cechy charakterystyczne każdej postaci zostały ulepszone i przerobione.
  • Usiądź wygodnie i zrelaksuj się dzięki płynnej rozgrywce online – wskocz z łatwością do sieci, aby pojedynkować się ze znajomymi lub innymi konkurentami z całego świata
READ  Projekt OnePlus 10 Pro Front został wprowadzony przed premierą 11 stycznia, chiński model potwierdził, że ma ColorOS 12.1

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top