Dlaczego wsparcie nie wydaje się pomocne w Overwatch 2 beta?

Ze wszystkich ról w becie Overwatch 2 czas oczekiwania na wsparcie jest zauważalnie krótszy, podczas gdy pozostałe dwie są dłuższe. Wskazuje to, że operacje wsparcia nie są często rozgrywane w wersji beta, pomimo pewnych dużych zmian w ich roli i grze.

Jest na to wiele wyjaśnień, ale zacznijmy od najbardziej oczywistego.

5 vs 5 sprawia, że ​​wsparcie staje się trudniejsze

Proste i proste wsparcie gry w Overwatch 5 na 5 radykalnie zmienia sposób, w jaki grasz. Dzięki dwóm czołgom w oryginalnym Overwatch, rekwizyty są zaprojektowane przede wszystkim tak, aby dopasować się do ich drużyn, takich jak Lucio lub Mercy, lub siedzieć i leczyć się na odległość, jak Ana i Baptiste. Wsparcie było bardzo interaktywną rolą i nawet w Overwatch 2 elementy tego pozostały. Jednak największą zmianą w 5v5 jest zwiększenie aktywności w każdej turze.

Jak wspomniano w wywiadach z Alpha Professionals and Analysts, każdy gracz ma większe znaczenie, a proaktywni gracze są za to nagradzani bardziej niż kiedykolwiek. To sprawia, że ​​bohaterowie o dużej mobilności, tacy jak Genji, stają się jednymi z najsilniejszych. Jednocześnie oznacza to, że interaktywne wsparcie przechodzi trudniejszy okres, ponieważ musi teraz radzić sobie z większą liczbą wydań. Poza tym odzyskanie pełnych zbiorników było łatwe i w końcu superszybkie ich ładowanie. Wraz ze zmianami czołgów w połączeniu z trybem 5v5, uzdrowiciele muszą być bardziej precyzyjni w leczeniu, a także lepszym DPS. Już samo to stawia je w trudniejszej sytuacji, nawet jeśli uzyskają zdrową regenerację.

Wsparcie otrzymuje minimalne zmiany w Overwatch 2 beta

Teraz, o ile sama rola zmieniła się w wersji beta Overwatch 2, realistyczne jest stwierdzenie, że rola wsparcia została najmniej zmieniona w Overwatch 2. To dlatego, że w tej chwili jest więcej opcji dla każdej z pozostałych ról w grze. Po zmianie Pięści Zagłady na czołg, w Overwatch 2 i 17 DPS jest dziewięć czołgów, ale jest tylko siedem rekwizytów.

READ  Nowy mobilny mikser firmy Roland ma lepszą obsługę mikrofonów i słuchawek z systemem Android

Bez znaczących poprawek i zmian wsparcia, rola wyglądała jak oryginalny Overwatch, ale trudniej. W rzeczywistości największymi zmianami we wsparciu w Overwatch 2 są wyłączenie Brigitte, usunięcie ogłuszenia Shield Bash i zmiana jej pakietów zbroi na pakiety lecznicze. Jedynymi zwolennikami, którzy przybyli do Overwatch 2 z zauważalnie silnymi, są Lucio i Moira. Zabijanie tych uzdrowicieli stało się jeszcze trudniejsze dzięki nowej pasywnej roli regeneracji zdrowia.

Wraz ze wzrostem zawartości lub wprowadzaniem większych zmian w celu wsparcia, powinni albo czuć się lepiej, albo lepiej się bawić w Overwatch 2. W rzeczywistości taki jest cel bety: słuchanie społeczności i rozwiązywanie problemów. Jeśli chodzi o to, czy jest dobry czy zły, wygenerował gorące wyświetlenia w Internecie, takie jak ten z Toronto Defiant Creator i wydawca przeglądarek Nathan „KarQ” Chan.

„Wsparcie jest całkiem dobre” – napisał Kart w tweecie. „Przez cały ten czas myślałem, że umiejętność pasywna zaczęła się po 2 s… ale jest to 1 s przed 15 HP/s. 1 s. Każdego dnia gracze dokonują lepszych ustawień, używając naturalnej osłony, która współdziała z umiejętnością bierną”.

Jeśli jest jedna rzecz, o której mówi ten wątek, to właśnie to, co obsługuje w wersji beta Overwatch 2, powinno się dostosować. Zajmie to dłużej niż wyzwalanie czołgów lub DPS, ale nadal może się zdarzyć.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top