Dlaczego w Hotel Transylvania: Transformania nie było Adama Sandlera i Kevina Jamesa?

Hotel Transylwania: Transformania trafiła do Prime Video, ale zrobiła to bez talentów głosowych Adama Sandlera i Kevina Jamesa, komików, którzy grali odpowiednio Draculę i Frankensteina od czasu oryginalnego filmu. dlaczego? Spójrzmy.

Jak wspomniałem przecinek, Sandlera zastąpił w Hotelu Transylwania: Transformania zastąpił Brian Hull, a Jamesa zastąpił Brad Abrell. Para zagrała we wszystkich trzech poprzednich filmach Hotel Transylvania i nie ma oficjalnego słowa, dlaczego nie byli zaangażowani w tę najnowszą część.

Podczas gdy Sony, Sandler czy James nie wydali jeszcze oświadczenia w tej sprawie, reżyserzy Transformanii, Derek Drymon i Jennifer Kluska, podzielili się nieco tym, dlaczego zmiana aktorów głosowych pasowałaby do historii, którą próbowali opowiedzieć. Warto też zauważyć, że Drymona i Kluskę przejął Gendy Tartakovsky, reżyser, który wyreżyserował trzy pierwsze filmy.

„Fakt, że zamienił się w człowieka, był dobrą okazją do zrobienia czegoś trochę inaczej” – powiedział Drymon. ScreenRant. „Może być trochę inaczej niż w filmach, i to byłoby normalne. Więc był to idealny film dla kogoś, kto wypełni te buty”.

„Zaczęliśmy od projektu, jak sprawić, by ta postać wyglądała tak odmiennie, jak to tylko możliwe” – dodał Kluska. „To nie będzie animowało tego samego; nie będzie wyglądać tak samo. I czułem, że obejmuje Briana, a dokładniej, obejmuje różnicę w tym jako istota ludzka. Czułem się, jakby to była świetna okazja. „

Chociaż może to odpowiedzieć, dlaczego Sandler i James nie są w Transformanii, niekoniecznie wyjaśnia, dlaczego tacy jak Andy Samberg wracają, by głosić Jonathana, który po zostaniu człowiekiem zamienił się w potwora.

Są też tacy, którzy uważają, że Sandler i James nie są już z powodu trwających umów z Netflix. W 2020 roku Sandler podpisał kontrakt na produkcję czterech kolejnych filmów dla Netflix, a James niedawno podpisał również umowę na rozwój z firmą.

READ  WAKANDA FOREVER Gwiazda Letitia Wright trafia do szpitala po sensacyjnym incydencie na planie filmu

Sandler podpisał swoją pierwotną umowę z Netflix w 2014 roku i po drugim pokazie nie jest już producentem wykonawczym filmów Hotel Transylvania.

Chociaż możemy nigdy tak naprawdę nie wiedzieć, dlaczego ci dwaj nie wracają do Hotelu Transylwania: Transformania, główne filmy są oficjalnie skończone – na razie – i wygląda na to, że niezależnie od tego wszyscy pójdą w swoją stronę.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top