Dlaczego Jordana Brewster nie spogląda wstecz na „Super czule” w „Szybcy i wściekli” z 2009 roku?

Jordana Brewster nie spogląda wstecz na Szybcy i Wściekli z 2009 roku z powodu tego, jak wykorzystała go jej postać.

Brewster, który gra Mię Toretto w serialu, niedawno przemówił zderzak O jej uczuciach w serialu Szybcy i wściekli i jakie są jej przemyślenia na temat niektórych filmów, o których wspomniała Indiewire. Podczas gdy ponownie obejrzała pierwszy i piąty, czwarta widziała tylko raz i nie wydaje się być jej fanką.

„Nie oglądałem ponownie 4, ale dla mnie jest bardzo szary” – powiedział Brewster Collider. Ustaw w Los Angeles, Paul ، [Paul Walker] W garniturze, jestem w tej czerwonej sukience, mam grzywkę i jestem z tego powodu smutna i zła. Po prostu czuję, że nie pamiętam tej osoby zbyt czule”.

Brewster wyjaśnił jej, że Fast Five trzyma się tego dobrze wśród pierwszych ośmiu filmów i że nowy Fast 9, który trafi do kin 25 czerwca, pozostanie taki, ponieważ jest „naprawdę, naprawdę dobry” i „dostaje więcej akcji”. ”.

„Chciałabym być częścią akcji” – kontynuowała. „Po prostu nie lubię być gadającym szefem, rozmawiać z chłopcami. Fajnie jest tam wejść i się ubrudzić”.

Podczas niedawnego ponownego oglądania pierwszego filmu Szybcy i wściekli Brewster powiedziała, że ​​była bardzo dumna ze swojego portretu Mii, ponieważ wyszło to coraz trudniej. Jednak, gdy filmy trwały dalej, powiedziała, że ​​straciła ten styl i grunt na rzecz „aroganckiej” Mii w 2009 roku w Fast & Furious.

„I wtedy wydaje mi się, że straciłem to wraz z rozwojem serii i byłem trochę arogancki w wieku 4 lat, a potem wróciłem do ustalenia, czego naprawdę chciałem w wieku 5 lat i starałem się to utrzymać w wieku 9 lat, ponieważ to dla mnie bardzo ważne Mia jest tak skupiona, że ​​jestem wzruszony i straciłem wzrok w wieku 9 lat” – powiedział Brewster. 4”.

READ  Selma Blair „Poprosiłam o plany na śmierć” w niesamowicie animowanym dokumencie

Powiedziała Colliderowi, że w Fast Five chodziło o budowanie rodziny – Rodzina Fast and Furious – i wydaje się, że Fast 9 „do tego wraca”.

Niezależnie od tego, na co fani czekają w najnowszej odsłonie serii, Brewsterowi zdecydowanie się to podoba. Możesz przeczytać nasze przemyślenia na temat filmu w oficjalnej recenzji IGN na F9, a następnie sprawdzić tę ekscytującą oficjalną grę „Truck Flip”. Obejrzyj najnowszy zwiastun F9.

Wesley LeBlanc jest niezależnym autorem wiadomości i twórcą przewodników dla IGN. możesz to śledzić Twitter @LeBlancWes.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top