DJ Khaled mówi, że ta restauracja w Toronto jest jedną z najlepszych restauracji, jakie kiedykolwiek miał w swoim życiu

DJ Khaled mówi, że ta restauracja w Toronto jest jedną z najlepszych restauracji, jakie kiedykolwiek miał w swoim życiu

DJ Khaled Był w pobliżu Toronto w ostatni weekend i odwiedził? Ulubiona restauracja Drake’a w Toronto.

Słynny DJ opublikował wideo z nim jedzącego w Soto Soto Wczoraj wieczorem w Yorkville nie mógł nic poradzić na to, że jadł włoskie jedzenie, a nawet zapytał, czy mógłby przytulić szefa kuchni.

„Soto Soto, to najlepsza krewetka, jaką kiedykolwiek jadłem” – powiedział DJ Khaled w teledysku, wyciskając cytryny na talerz.

Kiedy dotarł do ostatniego z krewetek, kelner zapytał, czy może zjeść więcej „naprawdę świetnego” dania, zanim zdecydował, że musi przytulić szefa kuchni, który przygotował jego posiłek.

„To jedna z najlepszych restauracji, w jakich byłem w życiu” – powiedział. „Czy po skończeniu mogę przytulić szefa kuchni?”

Wypróbuj DJ Khaled Bennett Via Fratina, który sprzedaje za 26,95 USD i Fettuccine alla Bolognese di Mama Laura, który kosztuje 27,95 USD, a do tego pyszne cukierki i krewetki, które zamieścił na swoim Instagramie.

Soto Soto Nie tylko bliski i drogi mu. Drake wielokrotnie chwalił ten klejnot Toronto, a wiele innych gwiazd z listy A, takich jak Oprah i Jay-Z, odwiedziło to miejsce, a nawet Zdjęcie zrobione z właścicielem.

DJ Khaled mieszkał kiedyś w Toronto, Od zdziwionych fanów w Pedal & Pub po proszące kierowcę o rekomendację jamajskiego jedzenia i kończąc na Pat’s Homestyle Jamaican.

Z jego Instagrama wygląda na to, że słynny DJ jest chętny do odkrywania 6ix, więc torontończycy mogą mieć szansę dowiedzieć się o nim, zanim odejdzie.

READ  Zgubiła swój bagaż. Wtedy z pomocą przyszedł jej uroczy nieznajomy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *