Disney World zawiesza mandat na szczepionkę COVID-19

Cinderella Castle jest widoczny na końcu pustej głównej ulicy w parku rozrywki Disney’s Magic Kingdom w widoku z lotu ptaka w Orlando na Florydzie.Greg Newton/Reuters

Rzecznik Disney World niedaleko Orlando na Florydzie, który jest zarządzany przez The Walt Disney Company, powiedział, że zawiesił mandat szczepień przeciwko COVID-19.

Ten ruch pojawia się pośród administracji Bidena Baza szczepionek COVID-19 w miejscu pracy, który wymaga, aby firmy zatrudniające co najmniej 100 pracowników wymagały od pracowników zaszczepienia się przeciwko COVID-19 lub cotygodniowego testowania oraz noszenia zakrywania twarzy w pracy.

Lokalna stacja telewizyjna Fox 35 jako pierwsza podała wiadomości, powołując się na członka obsady w kompleksie wypoczynkowym.

„Uważamy, że nasze podejście do obowiązkowych szczepień było właściwe, ponieważ nadal skupialiśmy się na bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu członków obsady i gości” – powiedział wcześniej Reuterowi rzecznik Disneya za pośrednictwem poczty elektronicznej.

„W tym momencie ponad 90% aktywnych członków obsady na Florydzie przeszło już pełne szczepienie” – dodał rzecznik.

Kierownictwo Walt Disney Co, wraz z United Parcel Service Inc i innymi, spotkało się w zeszłym miesiącu z urzędnikami Białego Domu, aby omówić plan dotyczący szczepień prezydenta Joe Bidena wobec COVID-19 dla pracowników sektora prywatnego, pomimo obaw, że może się to zdarzyć. Zaostrzenie niedoboru siły roboczej I problemy z łańcuchem dostaw.

Oprócz Nakazy dotyczące szczepień są bardzo kontrowersyjne w Stanach Zjednoczonych. Zwolennicy twierdzą, że pomagają zakończyć pandemię koronawirusa od prawie dwóch lat, podczas gdy przeciwnicy twierdzą, że naruszają konstytucję USA i ograniczają wolność jednostki.

Biden nałożył warunek we wrześniu, mówiąc Amerykanom, że „nasza cierpliwość się kończy” w stosunku do tych, którzy odmawiają szczepienia.

Firma Walt Disney Company wprowadziła obowiązek szczepień 30 lipca dla wszystkich swoich pracowników zatrudnionych na godziny i niebędących w związkach zawodowych na miejscu w Stanach Zjednoczonych, gdzie wysoce zaraźliwy wariant Delta COVID-19 doprowadził w tym czasie do odrodzenia przypadków.

READ  Policja: 2 podejrzanych aresztowano w wyniku pożaru w Los Angeles

Nasze biuletyny Poranne i Wieczorne Aktualizacje zostały napisane przez redaktorów Globe i zawierają zwięzłe podsumowanie najważniejszych nagłówków dnia. Zarejestruj się dziś.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top