Disney Plus przegapił odcinki Agent Carter, Kacze opowieści i wiele innych programów

W ciągu ostatniego dnia abonenci Disney Plus mogli mieć Zauważyłem Brakuje niektórych odcinków ich ulubionych programów. ludzie w Co jest w Disney Plus Na początku wtorku przygotowałem listę niektórych dobrze znanych zaginionych odcinków i jest ona długa, wliczając w to ulubione odcinki, takie jak Hannah Montana, Czarodzieje z Waverly Place, Dawno, dawno temu, I wiele więcej.

Disney skomentował Limit Oczyszczanie jest sporadycznym błędem, który jest naprawiany, i zauważyliśmy, że niektóre odcinki zostały przywrócone do niektórych seriali, takich jak sezon 1 Agentka Carter. Tymczasem inni lubią Kacze opowieścilub rakieta i fuga nadal niekompletne.

Zdjęcie: Richard Lawler za pośrednictwem DisneyPlus.com

Na platformie streamingowej spodziewana jest okazjonalna czkawka, o ile nie powstrzyma to fanów przed kolejnym odcinkiem Księżycowy rycerz Albo premiera filmowa Obi-Wan KenobiPrawdopodobnie szybko zostanie zapomniany.

Dziwne jest to, że Disney Plus ma teraz historię tych dziwnych rzeczy, gdy obejmuje niedawne przypadki, w których modyfikacje niektórych programów Marvel Netflix zostały zamienione, zanim zostały naprawione. Albo dwa tygodnie temu, kiedy Disney Plus US – który utrzymuje pewne przyjazne rodzinie ograniczenia dotyczące treści, które zawierają? Ma nową kontrolę rodzicielskąstrumień gorące strzały I Hot Shots Part Deux na kilka dni przed wyjęciem.

READ  Rozdarta praca Banksy'ego sprzedaje się na aukcji za 25,4 miliona dolarów - wiadomości ze świata

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top