Disney + Dolby Atmos Spatial Audio jest dostępny dla Apple TV 4K

Disney + Dolby Atmos Spatial Audio jest dostępny dla Apple TV 4K

Disney wydał w tym tygodniu przydatną aktualizację dla swojej usługi przesyłania strumieniowego Apple TV 4K. Dla tych, którzy obsługiwali oryginalne HomePods, AirPods lub prawdopodobnie inne głośniki, Disney + Aplikacja współpracuje teraz z Dolby Atmos Spatial Audio.

Monitorowane przez użytkowników w reddit Przez Płaskie panele HDNowa aktualizacja aplikacji Disney+ dla Apple TV 4K – 1. i 2. generacji – umożliwia korzystanie z dźwięku Dolby Atmos, aby uzyskać wciągające przestrzenne wrażenia dźwiękowe. To naturalnie wymaga obsługiwanych głośników lub słuchawek, takich jak AirPods ProA AirPods 3A AirPods Maxoraz oryginalne HomePods i nie tylko.

Na urządzeniu Apple TV 4K zaktualizuj aplikację Disney+ do wersji 2.9.5, aby cieszyć się dźwiękiem Atmos Spatial Audio.

FlatpanelsHD potwierdził, że ulepszony dźwięk działa z Apple TV 4K z 16 kanałami nagranymi na konsoli wideo Apple TV, co jest odpowiednikiem Dolby Atmos.

Jest to godne uwagi ulepszenie, ponieważ inne platformy, takie jak Android TV, wcześniej obsługiwały Atmos. Jak na ironię, wydaje się, że Atmos został niedawno zepsuty dla Android TV dzięki najnowszej aktualizacji Disney+.

W powiązanych wiadomościach Disney+, który w zeszłym miesiącu wystartował w 40 nowych krajach, może planować wypuszczenie dotowanych reklam po przystępnych cenach, a firma pracuje również nad podniesieniem ceny ESPN+.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

READ  Porzucenie iFixit ujawnia, że ​​ROG Ally firmy ASUS jest łatwiejszy do otwarcia niż Steam Deck

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *