Diabły przejmują obrońcę Ryana Gravesa z Kolorado WYPUSZCZAM

Newark, NJ – New Jersey Devils pozyskało dziś obrońcę Ryana Gravesa z Kolorado w zamian za napastnika. Michaił Malcew Oraz wybór drugiej rundy z New Jersey (nr 61, wcześniej przejęty od NY Islanders) w NHL Draft 2021. 6’5″, 220 funtów. Pozostał dwa lata na swoim kontrakcie ze średnią roczną wartością 3 166 667 $.

„Ryan wnosi siłę fizyczną, wzrost, zdolność do obrony w trudnych sytuacjach i ostry poziom rywalizacji, który sprawia, że ​​trudno z nim grać” – powiedział Tom Fitzgerald, wiceprezes wykonawczy / generalny New Jersey Devils z naszą grupą.

26-letni Greaves strzelił dwie bramki i zaliczył 13 asyst do 15 punktów w 55 minutach rzutów karnych w 54 meczach z lawiną w zeszłym sezonie, strzelił jednego gola i pięć asyst za sześć punktów w 10 meczach podczas play-off o Puchar Stanleya w 2021 roku. klub w krótkim czasie Na lodzie na mecz (3:18), minuty karne (55), zablokowane strzały (91) i drugi w kopnięciach (77). Krótki czas Gravesa na lodzie na mecz zajmował trzecie miejsce w lidze i wynosił 14 minut rzutów karnychDziesiąty.

W 136 meczach National Hockey League w ciągu trzech sezonów, wszystkie z Colorado, strzelił 14 bramek i 32 asysty za 46 punktów. Otrzymał również 102-minutową karę i ocenę plus-59. W ciągu ostatnich dwóch sezonów zajmował 11 miejsceDziesiąty W krótkim czasie na lodzie do każdej gry. W latach 2019-20 prowadził NHL na plus/minus na poziomie +40, zajmując również pierwsze miejsce w lidze przez ostatnie dwa lata (+55) i szóste w ciągu ostatnich trzech lat (+59). W 25 play-offach Pucharu Stanleya dodał dwa gole, siedem asyst z 16-minutową karą i wynikiem +14.

Zanim został regularnym graczem NHL, Graves grał cztery sezony w NHL z Hartford, San Antonio i Kolorado. W 260 meczach sezonu regularnego AHL strzelił 24 gole i 53 asysty za 77 punktów z 221 rzutem karnym i był gwiazdą AHL All-Star w 2016 roku.

READ  Nastolatki wracają do domu „przerażone” chęcią uratowania tonącej pary

Urodzony 21 maja 1995 w rodzinnym mieście Yarmouth, Nova Scotia, był pick New York Rangers w czwartej rundzie, 110Dziesiąty Wybór publiczny w projekcie NHL 2013. Greaves wygrał jubileuszowy puchar z Quebec w 2015 roku.

Maltsev strzelił sześć goli, trzy asysty, dziewięć punktów i cztery minuty rzutów karnych w 33 meczach NHL z New Jersey w tym sezonie. Odebrany przez New Jersey w czwartej rundzie, 102drugi skrót Ogólnie rzecz biorąc, w projekcie NHL 2016.