Detroit Lions pokonali Green Bay Packers i nie zagrali w play-offach

GREEN BAY, Wisconsin (AP) – Aaron Rodgers będzie miał cały sezon na zastanowienie się nad swoją przyszłością.

Czterokrotny MVP i Green Bay Packers nie zagrają w play-offach.

Rodgers został przechwycony przez Kirby’ego Josepha na ostatnim podaniu w przyszłej karierze Hall of Famer, a Green Bay przegrał 20-16 z Detroit Lions w niedzielę wieczorem w meczu, który Packers musieli wygrać, aby awansować do playoffów.

Chociaż podpisał kontrakt na następny sezon, 39-letni Rodgers powiedział, że nie wie, czy będzie nadal grał.

„Teraz jest trochę surowo. Jest tuż po meczu, więc chcę wyrzucić z tego emocje i porozmawiać, zobaczyć, gdzie jest organizacja i zobaczyć, jak się będę czuł po jakimś czasie” – powiedział Rodgers.

Po wygraniu czterech meczów z rzędu i uzyskaniu dużej pomocy od innych drużyn, Packers kontrolowali swoje przeznaczenie po sezonie, zmierzając do ostatniego meczu sezonu zasadniczego NFL. Ale nie udało im się pokonać Lions, którzy odpadli z play-offów wcześniej w niedzielę, kiedy Seattle Seahawks pokonali Los Angeles Rams 19-16 w dogrywce.

„Zasadniczo dowiedzieliśmy się o tym podczas rozgrzewki lub wyjścia z gry przed meczem i mówię wam, że nie byliśmy zdenerwowani” – powiedział trener Lions, Dan Campbell. „Wiedzieliśmy, po co tu przyjechaliśmy, a to było zdobycie szacunku i pokazanie, że możemy to zrobić bez względu na to, co się stanie. Wiedzieliśmy, że jedynym sposobem na zrobienie tego jest wygrana. Więc nasi chłopcy zostali zamknięci i byli nie miało to wpływu, ponieważ wiedzieliśmy, o co chodzi”.

Zamiast tego Seattle (9-8) zdobyło ostatnie miejsce w play-offach NFC i zagra w sobotę z San Francisco (13-4). Packers (8-9) opuścili play-offy po raz pierwszy od czterech sezonów Matta LaFleura jako trenera.

Rodgers trafił 17 z 27 na 205 jardów z jednym przyłożeniem i został ósmym graczem NFL, który miał co najmniej 5000 złapań w karierze.

READ  Nie ma zabawy w Mudville w Toronto, Shohei Ohtani, zastępca Blue Jays

W ostatnich sekundach meczu Rodgers zszedł z boiska, wpatrując się w trybuny obok Randalla Cobba, być może chłonąc widoki i dźwięki.

„W pewnym momencie karuzela zatrzymuje się i nadszedł czas, aby wysiąść i myślę, że wiesz, kiedy to się dzieje” – powiedział Rodgers. To jest to, o czym trzeba pomyśleć. Czy już czas? Poza tym, czym zajmuje się organizacja? To też jest tego częścią. Ale ogień rywalizacji będzie zawsze. Nie sądzę, żeby to kiedykolwiek zniknęło”.

Drugie przyłożenie Jamaala Williamsa na odległość 1 jarda tego wieczoru przeciwko jego byłej drużynie dało Lions prowadzenie (9-8) na 5:55 przed końcem. Williams miał 17 przyłożeń, aby pobić rekord jednego sezonu ustanowiony przez Barry’ego Sandersa w 1991 roku.

Green Bay zdobył tylko 33 punkty w swojej następnej serii, zanim Joseph pokonał głębokiego rzutu Rodgersa na trzecim i 10 z 3 1/2 minuty przed końcem.

Do końca meczu Detroit utrzymywało się przy piłce. W obliczu czwartego i 1 z Green Bay 15, Lions pominęli próbę rzutu z gry i zdobyli pierwszą po podaniu Jareda Goffa z 9 jardów do DJ Charka. Goff również połączył się z Charkiem, aby uzyskać pierwszy spadek na czwartej próbie i dwa podczas rozjaśniającej jazdy Lwów.

Lwy odbiły się od 1-6, wygrywając osiem z ostatnich 10 meczów.

„Trudne jest to, że to już koniec tego sezonu, ponieważ jest to prywatna grupa” – powiedział Campbell. „Ale hej, jeśli musisz przez to przejść, jeśli to ostatni w tym sezonie, człowieku, jaki jest lepszy sposób na wydostanie się z tego w 2022 roku”.

Grając o przedłużenie sezonu, Packers często tracili spokój.

Linebacker Quay Walker został zwolniony podczas rozjaśniającej kampanii Lions po tym, jak popchnął lekarza drużyny Lions, Seana Lyncha, który opiekował się kontuzjowanym graczem w Detroit. Było to drugie wyrzucenie w sezonie debiutanta z pierwszej rundy, który również pobił w Buffalo z powodu Zacka Davidsona popychającego sztab trenerski Bills.

READ  Conor McGregor mówi, że powrót UFC został wreszcie ustalony: „Tego lata Mac powraca”

Michael Badgley z Detroit strzelił gola z gry i zamknął pierwszą połowę po osobistym faulu na Messengerze Douglasie z Green Bay, który zamienił próbę z 48 jardów na 33 jardy.

„Mam znacznie wyższy standard dla naszych graczy niż robienie takich głupich rzeczy” – powiedział Lafleur. „Mam na myśli to, że dwukrotnie znokautowaliśmy faceta. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek widział coś takiego w mojej karierze. I musimy być twardsi psychicznie. „

Green Bay prowadził 9-6 po pierwszej połowie, w której zobaczył pięć goli z gry i wiele niewykorzystanych okazji. Następnie, po pierwszym posiadaniu Packers w drugiej połowie, próba rzutu z gry Masona Crosby’ego z 53 jardów trafiła w poprzeczkę i odbiła się. Crosby zdobył 3 z 3 przy próbach zdobycia bramki w pierwszej połowie.

Lwy przejęły inicjatywę i po raz pierwszy w meczu ruszyły do ​​przodu. Goff rzucił 43-jardowe podanie do kalifa Raymonda, aby ustawić Williamsa z 1 jarda.

Packers odpowiedzieli w swojej następnej serii. Rodgers połączył się z Christianem Watsonem, kończąc na 45 jardach, co dało mu podanie z 13 jardów do Allena Lazarda.

Podczas ostatniego posiadania Packersów Rodgers rzucił dwa niekompletne punkty, zanim został przechwycony przez Josepha po raz trzeci w sezonie. Joseph miał dwa z trzech wyborów Lwów w wygranym 15-9 6 listopada i miał kolejne potencjalne przejęcie w niedzielę, które zostało obalone przez rzut karny.

Oznaczało to trzeci sezon z rzędu, w którym Packers zakończyli sezon przegraną na Lambeau Field. Mieli najwyższe rekordy NFC w sezonie regularnym w każdym z ostatnich dwóch lat, ale przegrali z San Francisco w play-offach dywizji w zeszłym sezonie i z Tampa Bay w meczu o mistrzostwo konferencji w poprzednim roku.

W tym sezonie nie będzie żadnych meczów play-off z udziałem Packers, ani na Lambeau Field, ani nigdzie indziej.

urazy

Drużyna Lions grała bez interwencji obrońców Jeffa Okudy (łokieć) i Michaela Brookersa (kostka). Packers CB/KR Keisean Nixon odszedł w czwartej kwarcie, aby ocenić wstrząśnienie mózgu.