Demi Lovato ma na głowie bardzo realistyczny tatuaż pająka

Demi Lovato Z pewnością wie, jak pozostać aktualnym w sieci.

Piosenkarka „Stone Cold” umieściła w weekend nowy tatuaż na swoich Instagram Stories: A bardzo Realistyczny wizerunek pająka na boku głowy Lovato, tuż nad uchem.

Nowy tatuaż pająka Demi Lovato.

Zrzut ekranu @ddlovato/Instagram

Obraz, który zawiera detale 3D i cieniowanie, został wykonany przez znanego artystę tatuażu, dr Wu z Los Angeles, którego praca zdobi ciała celebrytów, takich jak Miley Cyrusi Justin Bieberi Zoe Kravitz i kaczor.

A jeśli podczas tego procesu lubisz być muchą na ścianie, masz szczęście, ponieważ Lovato opublikował ujęcie, na którym się tuszuje.

Lovato dostaje atrament.
Lovato dostaje atrament.

Zrzut ekranu @ddlovato/Instagram

Na Instagramie Lovato opublikował coś, co wydaje się być cytatem z Marilyn Kinsellarozmawiać o „Babcia pająk błyszczy, który, jak mówi Kinsella, był częściowo oparty na wersji opowieści Cherokee.

Lovato opublikował ten cytat wraz ze zdjęciami nowego tatuażu.
Lovato opublikował ten cytat wraz ze zdjęciami nowego tatuażu.

Zrzut ekranu @ddlovato/Instagram

„To Babcia Pająk nauczyła nas wielu rzeczy” – czytamy w poście Lovato. „Nauczyła nas garncarstwa i tkactwa. Nauczyła nas o ogniu, świetle i ciemności. Nauczyła nas, że wszyscy jesteśmy połączeni w sieci – każdy z nas ma swoje miejsce na tym świecie.”

To tylko nadzieja dla dobra Lovato, że nikt nie pomyli jego nowego tatuażu z prawdziwym pająkiem i nie spróbuje go zmiażdżyć gazetą.

READ  Schwarzenegger, Abrams Brace na powrót do kin - Wiadomości ze świata

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top