Dead Space zostanie uruchomiony pod koniec 2022 roku, jeśli planowany jest rozwój

Wszystkie sesje Transform 2021 są już dostępne na żądanie. patrz teraz.


Electronic Arts naprawdę tworzy tę grę Dead Space, której pragnęli fani. Gra po prostu nosi nazwę „Dead Space”. Jak wspomniałem wcześniej, odzwierciedla to pragnienie dewelopera EA Motive, aby przerobić oryginalną grę, a jednocześnie zrestartować całą serię. A fani powinni mieć okazję doświadczyć efektów tych wysiłków, gdy Dead Space wystartuje jesienią 2022 roku, według źródeł zaznajomionych z rozwojem.

Oznacza to, że od gry dzieli nas nieco ponad rok. Oczywiście w burzliwej branży gier daty docelowe często się cofają. Należy pamiętać, że EA jeszcze nie ogłosiło ani nie potwierdziło terminu premiery Dead Space.

Skontaktowałem się z EA w celu uzyskania komentarza, a rzecznik wydawcy przedstawił następujące oświadczenie:

“Nie udostępniliśmy daty premiery gry i nie mamy komentarzy na podstawie bieżących plotek i spekulacji. Ale cieszymy się, że ludzie są podekscytowani tą grą!”

Ale wewnętrznie EA spodziewa się uruchomić Dead Space w roku podatkowym 2023. Nie zobaczymy tego w swoich wytycznych finansowych do początku przyszłego roku. Ale do tego czasu prawdopodobnie usłyszymy więcej od wydawcy o tej grze.

Dyskusja internetowa

Trzech najlepszych specjalistów od inwestycji opowiada o tym, czego potrzeba, aby sfinansować swoją grę wideo.

Oglądaj na żądanie

Firma ma zamiar ujawnić więcej Dead Space przed końcem 2021 roku. Może to przybrać formę zwiastuna, który zostanie pokazany na stronie YouTube firmy, lub może być kolejnym kandydatem do pojawienia się na The Game Awards w grudniu.

W tym czasie możliwe jest, że EA wyznaczy datę premiery – choć może to być sprzeczne z obecnymi trendami. Wielu wydawców utrzymuje w tajemnicy ostateczne daty wydania na później w cyklu marketingowym. To dlatego, że pandemia sprawia, że ​​trudne sprawy stają się jeszcze bardziej tajemnicze. Dzieje się tak również dlatego, że wydawcy widzą bardzo niewiele wad, ponieważ gry nadal się sprzedają, nawet jeśli klienci muszą czekać do ostatniej chwili na szczegóły wydania. Na przykład Nintendo ogłosiło Mario Golf: Super Rush dopiero w lutym, aw czerwcu sprzedało się w ponad 1,3 miliona egzemplarzy w ciągu 5 dni.

READ  Kanadyjscy przedsiębiorcy uruchamiają program cyfryzacji przestrzeni wolontariuszy

GryBeat

Credo GamesBeat dotyczące branży gier brzmi „Gdzie pasja spotyka biznes”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jak ważna jest dla Ciebie ta wiadomość – nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się interakcją z nią.

Jak to zrobisz? Członkostwo obejmuje dostęp do:

  • Newslettery, takie jak DeanBeat
  • Świetni, edukacyjni i zabawni mówcy na naszych wydarzeniach
  • możliwości nawiązywania kontaktów
  • Wywiady prywatne tylko dla członków, czaty i wydarzenia „otwartego biura” z personelem GamesBeat
  • Rozmawiaj z członkami społeczności, personelem GamesBeat i innymi gośćmi na naszym Discordzie
  • A może fajna nagroda lub dwie
  • Wprowadzenia do imprez o podobnych poglądach

Zostań członkiem

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top