Dax Shepard wyjaśnia, w jaki sposób został wyrzucony z Conana

“Dla niego, co za katastrofa.”

W 2004 roku aktor pojawił się w The Late Night Show u szczytu uzależnienia i sprawy nie układały się dobrze.

“ Zawodowo jedynym wrakiem, który naprawdę mnie uderzył, kiedy byłem uzależniony, było to, że mnie nie było ConanPowiedział Dax on Blake Griffin Pogoń za zdrowiem Podcast.

Kontynuował: „Miałem rozmowę wstępną z zaciemnieniem i obudziłem się w hotelu ochrony, potrząsając mną, i byłem z nieznajomym, a nieznajomy sikał na łóżko lub ja oddawałem mocz na łóżko – jeden z nich oddawało mocz na łóżko ”.

Amy Susman / Getty Images

Dax dodał, że jego propagandysta przekonał ochroniarza do otwarcia pokoju, ponieważ powinien być w talk show za mniej niż 20 minut.

„Był w serialu. Nie wiem, o czym mówi. Mogę powiedzieć, że ustawia mnie w kolejce po historie, które opowiadam, ale nie znam żadnej z nich. Po prostu to robię. Po prostu to robię. “Dax wyjaśnił: Co może być zabawne, w tym jest, a ja pogrążam się w chaosie”.

Randy Holmes / ABC przez Getty Images

Podczas gdy Dax mówi, że chociaż publiczność “wierciła” wywiad, Conan był bałaganiarski.

Manny Carable / WireImage

„Ale dla niego, co za katastrofa. Nie znałem żadnej z historii. Zepsułem stolik,” dodał Dax.

„Więc zostałem wyrzucony z tego programu na kilka lat, dopóki nie stałem się trzeźwy i nie ustawiłem się ponownie, a teraz oglądałem go wiele razy, ale może to była jedyna rzecz, którą zepsułem w moim życiu zawodowym”, Dax zakończona.

Robin Marchant / Getty Images

I chociaż Dax był zawstydzony wywiadem, Conan powiedział wcześniej, że nie było go w pobliżu swojego najgorszego gościa.

Rich Polk / Getty Images dla Xandr

“Abel Ferrara. Uciekł podczas pokazu. Przedtem uciekł, wsiadł do windy, wyszedł na ulicę, uciekł, gdy [segment producer Frank Smiley] Ruszyłem w pościg. Frank złapał go i przyprowadził z powrotem. Conan powiedział w Dax: Pojawił się przed kamerą wbrew swojej woli Ekspert w dziedzinie foteli Podcast.

BuzzFeed Daily

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Zapytaj Amy: Teściowie nękają członków rodziny

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top