Dax Harwood wzywa Tony’ego Khana w NJPW Royal Quest II

FTR (Dax Harwood i Cash Wheeler) zachowali tytuły tag teamów IWGP przeciwko Aussie Open (Mark Davis i Kyle Fletcher) podczas Night One of the NJPW Royal Quest II.

Po meczu o tytuł drużynowy Harwood Wyślij wyraźną wiadomość Prezes AEW Tony Khan.

„Po pierwsze, Tony Khan, wciąż dla ciebie pracujemy” – powiedział Harwood. „Zarezerwuj dla nas, bracie”.

To był ostatni mecz FTR AEW w zapłacić za obejrzenie 4 września, Połączył siły z Wardlowem, aby zmierzyć się z Jayem Lethalem i Motor City Machine Guns (Alex Shelley i Chris Sabin). FTR miał tylko jeden mecz w AEW w sierpniu, a byli Wardlow przeciwko Rinne Jones, Silas Young i Vic Capri na 31 sierpnia edycja „Dynamitu”. Ostatni i jedyny raz, kiedy Harwood i Wheeler zdobyli tytuły tag teamów AEW, miał miejsce od września 2020 r. do lipca 2020 r.

FTR jest mistrzem IWGP Tag Team od zdobycia tytułów na AEWxNJPW Forbidden Door 26 czerwca. Pokonali United Empire (Jeff Cobb i Great O’Khan) oraz Vice Roppongi (Rocky Romero i Trent Beretta).

Oprócz tytułów IWGP Tag Team, FTR posiada obecnie tytuły ROH Tag Team i tytuły AAA Tag Team.

dwie noce NJPW Royal Quest II Wydarzenie Odbywa się w Crystal Place National Sports Centre w Londynie. Inne mecze podczas pierwszej nocy to Will Osprey vs Shota Umino, Tomohiro Ishii i Kazuchika Okada vs. Zack Knight, Bad Dodd Tito, Hikulio i Gado, Hiroshi Tanahashi, Tama Tonga vs. Gido, Doc Gallows, Karl Anderson i Jay White.

READ  Anjelica Huston dołącza do zespołu Ana de Armas Johna Wicka

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top