David Lynch rozpoczyna globalną inicjatywę pokojową o wartości 500 milionów dolarów

Dyrektor „Twin Peaks” ogłosił program finansowania Transcendentalnej Medytacji dla 30 000 studentów na całym świecie.

David Lynch majonez To nie będzie premiera filmu Cannes jest w maju, ale uznany pisarz i reżyser ma ogłosić nowy projekt: wielomilionowy program zdrowia psychicznego.

Dyrektor Mulholland Drive i założyciel Fundacji Davida Lyncha otwarty 14 kwietnia podjął inicjatywę sfinansowania szkolenia Transcendentalnej Medytacji dla 30 000 międzynarodowych studentów studiów licencjackich w celu zachęcenia następnego pokolenia do „stania się zaawansowanymi ekspertami medytacji w celu stworzenia pokoju i zbudowania spuścizny trwałego pokoju na świecie”. informacja prasowa.

Program zainwestuje około 500 milionów dolarów w pierwszym roku we współpracy ze Światową Federacją Naukowców na rzecz Pokoju.

„Nie wiemy, co przyniesie jutro, jeśli nie osiągniemy pokoju na tej planecie” — powiedział Lynch w filmie promocyjnym. Osoby. „To jest niesamowite wojna na Ukrainie, Ludzie mówili, że to się nie stanie, a teraz tak się stało. ludzie umierają. Miasta są niszczone. Sprawy są bardzo ryzykowne. Wszyscy to wiedzą.”

Lynch przypisuje dr Tony’emu Naderowi pionierstwo w nowoczesnym ruchu medytacji transcendentalnej i skupienie się na zmianie „świadomości zbiorowej”.

W ramach inicjatywy sfinansowane zostaną szkolenia medytacyjne dla 10 000 studentów Maharishi International University w Stanach Zjednoczonych, 10 000 studentów z siostrzanej szkoły w Indiach oraz 10 000 studentów z partnerskich uniwersytetów w 10 głównych gorących miejscach na całym świecie.

Lynch kontynuował,Ludzie robią wiele rzeczy, aby pomóc ludzkości, ale dzieje się to już od dłuższego czasu. Rozmowa, chodzenie, śpiewanie – nie przyniosły spokoju ”.

W oficjalnym opisie zauważono, że inicjatywa ma na celu „nie tylko zmniejszenie stresu” w „prywatnym życiu” uczniów, ale także stworzenie silnej siły spójności na większą skalę.

Dr Nader powiedział: „David Lynch jest nie tylko genialnym filmowcem – wierzy, że pokój na świecie jest możliwy do osiągnięcia i osiągalny. Jego plan zrobi to, czego nie potrafią bomby: pomoże nam stworzyć prawdziwy pokój na świecie”.

Lynch wcześniej Odniesienie się do ataku Rosji na Ukrainę i pokazałem mu Wspieraj ruch Black Lives Matter Podczas jego cotygodniowych raportów pogodowych.

„Uratuj się” dzięki równowadze karmicznej, powiedział Lynch, doradca prezydenta Rosji Władimira Putina. „Uratuj Ukraińców, uratuj ten świat. Zacznij dogadać się z sąsiadami. Zacznij budować przyjaźnie. Jesteśmy rodziną globalną. Nie ma już miejsca na tego rodzaju absurd. Dogaduj się z nią. Zatrzymaj ten atak. Pracujmy razem aby wszystkie narody tego świata mogły niż przyjść w pokoju, dogadać się ze sobą i rozwiązać problemy, które nas łączą. Bądźmy realistami.”

Udział: Bądź na bieżąco z najnowszymi filmami i wiadomościami telewizyjnymi! Zapisz się do naszych biuletynów e-mail tutaj.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top