David Lee Roth mówi, że po ostatnich koncertach w styczniu przejdzie na emeryturę, powołując się na problemy zdrowotne

David Lee Roth Mówi, że nazywa to rezygnacją z kariery muzycznej i bez długiej pożegnalnej trasy koncertowej. w szoku dla Van Halen fanka piosenkarza W wywiadzie dla Las Vegas Review-Journal, W piątek planuje przejść na emeryturę po pięciu ostatnich koncertach w House of Blues Mandalay Bay w ciągu trzech miesięcy.

To jest pierwsza i jedyna oficjalna zapowiedź… Masz wiadomość. Podziel się nią ze światem… Nie będę wyjaśniać wypowiedzi. Interpretacja jest w bezpiecznym miejscu. To moje ostatnie pięć ofert.

Więcej od Variety

Felietonista Review Journal, John Katsilometis, zauważył, że Roth podczas rozmowy telefonicznej nie zadał ani jednego pytania, które określił jako „więcej niż wypowiedziane słowo z wywiadu”, podczas którego prosił, aby mu nie przerywano. Brak zainteresowania legendy rocka zadawaniem pytań nie oznacza jednak, że nie miał wiele do powiedzenia w swoim monologu, w tym szczere rozmowy na poważne tematy, takie jak zdrowie, śmiertelność i śmierć gitarzysty Van Halena. Eddie Van Halen Plus lżejsze tematy, takie jak pochodzenie zespołu.

Ruth ma tylko 67 lat – co jest tylko pączkiem w porównaniu z niektórymi gwiazdami rocka, które wciąż są psami szosowymi, takimi jak 80-letni Bob Dylan, 79-letni Paul McCartney i 78-letni Mick Jagger – ale zasugerował, że lekarze powiedzieli mu, że musi pozwolić wstrząsnąć to idzie.

„To mnie zachęciło i zmusiło do uświadomienia sobie, jak krótki, a być może mój czas może być jeszcze krótszy… Szczerze mówiąc, myślałem, że mogę być pierwszy…” Ed, rzeczy w lustrze powiedziały Ruth, myśląc o życiu mojego ukochanego kolegi. „Niedawne odejście” – powiedziała Ruth. Widzenie wsteczne to prawdopodobnie ja. A moi lekarze, mój terapeuta, zmusili mnie do tego, by naprawdę zająć się tym, że za każdym razem, gdy jestem na scenie, narażam tę przyszłość na szwank.

READ  Fani w Chinach byli oburzeni po ocenzurowaniu Lady Gagi

Roth powiedział, że oryginalny perkusista Van Halena, Alex Van Halen, będzie częścią jego zespołu na pięć ostatnich koncertów, które odbędą się w sylwestra w Las Vegas, 5 i 7-8 stycznia.

„Mam zespół robiący to, co nazywał „Block”, co oznacza 75 prób przed jednym koncertem” – powiedział Roth gazecie. “Wprowadzamy go w klasycznym stylu VH. … Nie ma pochodni, którą można by przekazać. Nie ma innej strony tej monety. To jest klasyczny Van Halen na twojej twarzy.” Roth powiedział o swoim związku z Alexem: “Rozmawiamy ze sobą stale, dwa lub trzy razy dziennie. Śmiejemy się jak piraci”.

Ruth był ostatnio postrzegany jako jego zwyczajna, promienna osobowość, ponieważ wręczył nagrodę finalisty dzisiejszego wieczoru na MTV Video Music Awards (na zdjęciu powyżej).

Pod koniec telefonicznego monologu Roth powiedział felietonistce Review-Journal: „Dałem ci wszystko, co miałem do zaoferowania. To był wspaniały, świetny bieg, bez żalu, nic do powiedzenia o nikim. Będę tęsknić wszystko. Bądź letni”.

Bilety na pięć koncertów House of Blues trafią do sprzedaży w sobotę o 10 rano

Najlepszy asortyment

rekord dla Różne Biuletyn. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Portal społecznościowy FacebookI Świergot, I Instagram.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top