Darmowe Pokémon MOBA pojawi się na Nintendo Switch w lipcu

The Pokémon Company i TiMi Studios wreszcie skracają czas premiery gry Game pokemony łączcie się. MOBA „Free to Start” jest już dostępna konkretny Zostanie wydany na Switchu w lipcu, a na urządzeniach mobilnych we wrześniu. Tak jak poprzednio, haczyk to gra międzyplatformowa – w końcu będziesz w stanie zmierzyć się z konkurencją bez względu na to, jakiego urządzenia używasz.

Formuła będzie trochę znajoma, jeśli grasz w gry MOBA, takie jak League of Legends lub Dota 2, aczkolwiek z oczekiwaną ewolucją Pokémonów. Bierzesz udział w pięciu do pięciu bitwach, w których musisz zbierać energię, pokonując Pokémony (zarówno przeciwników, jak i „dzikie” przykłady) i upuszczać tę energię na obszar docelowy wroga. Twoje stworzenia ewoluują podczas meczu, ostatecznie ucząc się „zjednoczonego ruchu”, który może przechylić szalę walki.

Różne mapy (a raczej stadiony) mają różne zasady, w tym liczbę członków drużyny, długość meczów i legendarne wyglądy Pokémonów.

Zdecydowanie, Autyzm Zachęci Cię do wydawania prawdziwych pieniędzy. Możesz zdobyć więcej nagród w grze dzięki sezonowym karnetom bojowym, kupić „klejnoty Aeon”, które pomogą ci wprowadzić więcej Pokémonów do bitew lub zdobyć przedmioty zarówno dla zoo, jak i trenera. Możesz także zarabiać na darmowych monetach i biletach Aeos, więc nie będziesz musiał płacić za odblokowanie zawartości, jeśli chcesz uzbroić się w cierpliwość.

To jest coś w rodzaju hazardu. W jakim stopniu roje Pokémon i MOBA pokrywają się i czy programiści unikną typowych pułapek MOBA, takich jak strome krzywe uczenia się? Może to jednak być atrakcyjne, jeśli chcesz doświadczyć świata Pokémon poza jego granicami Doświadczenia skoncentrowane na jednym graczu Lub rozgrywkę opartą na lokalizacji Pokemon Go.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top